Czeka nas czas gorących premier! Zobacz co nowego w kinach Helios

2024.02.29 07:39
Kino Helios przybywa z nowym repertuarem na nadchodzący kinowy tydzień (1-7 marca). Premierowo będzie można zobaczyć produkcje: "Powołany 2", "Diuna 2", "Tylko nie Ty" oraz "Przeklęta woda".
Czeka nas czas gorących premier! Zobacz co nowego w kinach Helios
Fot: Kadr z filmu "Diuna: Część druga"

Premierowo będzie można zobaczyć:

"Powołany 2" to produkcja, która skupia się na historii artystycznie utalentowanego Arka, który doświadcza bolesnego zawodu miłosnego. W akcie impulsywnej złości niszczy ogrodzenie przypadkowego domu, nieświadomy, że świadkiem tego wydarzenia jest ksiądz, przyjaciel właściciela posesji. Duchowny, widząc szansę na pozytywny wpływ na chłopaka, proponuje mu, by sprawa została załatwiona przyjaźnie, pod warunkiem, że Arek pomoże w odnowieniu zniszczonego kościoła. Stara świątynia szybko staje się schronieniem dla przyjaciół Areka, którzy znaleźli się w poważnym niebezpieczeństwie. Ksiądz, dostrzegając trudności, z jakimi borykają się młodzi ludzie, dzieli się z nimi poruszającymi historiami, które zmieniły życie wielu osób.

"Diuna: Część druga", czyli kontynuacja filmu "Diuna" z 2021 roku. W tej części widzowie śledzą podróż Paula Atrydy, który nawiązuje sojusz z Chanią i Fremenami. Jego droga prowadzi go przez walkę i decyzje, gdyż płonie w nim żar zemsty wobec spiskowców, którzy sprowadzili zgubę na jego rodzinie. Paul stoi przed niełatwym wyborem między miłością życia a losem wszechświata, próbując zapobiec przyszłości, którą tylko on potrafi przewidzieć. Kino Helios zaprasza również na Mini Maraton serii Diuna w Galerii Alfa, Atrium Biała i Galerii Jurowieckiej.

"Tylko nie Ty", w którym głównymi bohaterami są Bea i Ben. Z pozoru wyglądają na idealną parę, jednak po fenomenalnej pierwszej randce zdarza się coś, co wywraca ich namiętność do góry nogami, przechodząc od ognistej atrakcji do lodowatego chłodu. To wszystko zmienia się jednak, gdy niespodziewanie spotykają się na weselu w Australii. W obliczu tej sytuacji postanawiają zrobić to, co zrobiliby dorośli - udają parę. W rolach głównych występują Sydney Sweeney i Glenn Powell.

"Przeklęta woda" to film oparty na uznanym krótkometrażowym filmie z 2014 roku autorstwa Rada Blackhursta i Bryce'a McGuire'a. Głównym bohaterem tej produkcji jest Ray Waller, były gracz baseballowy, który z powodu choroby zmuszony jest przejść na wcześniejszą emeryturę. Razem z żoną Eve, nastoletnią córką Izzy i synem Elliotem, przeprowadza się do nowego domu. Mając skrytą nadzieję na powrót do sportu, przekonuje Eve, że basen na podwórku nowego domu nie tylko zapewni świetną zabawę dla dzieci, ale także pomoże mu w fizykoterapii. Jednak mroczny sekret z przeszłości tego domu uwolni złowrogą siłę.

Repertuary:
REPERTUAR Kina Helios w Alfa Centrum 1-7 marca
REPERTUAR Kina Helios Atrium Biała 1-7 marca
REPERTUAR Kina Helios Białystok Jurowiecka 1-7 marca

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

831 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39