Czeka nas wciągający tydzień w kinie. Helios zaprasza na nowości

2024.06.13 13:03
Helios zaplanował premiery na nadchodzący tydzień (14-20 czerwca). Na ekranach zobaczymy "W głowie się nie mieści 2" oraz "Królestwo zwierząt".
Czeka nas wciągający tydzień w kinie. Helios zaprasza na nowości
Fot: Kadr z filmu "W głowie się nie mieści 2"

W tym tygodniu kino Helios zaprasza na premiery:

"W głowie się nie mieści 2" to kontynuacja przebojowego hitu Disneya i Pixara z 2015 roku. Tym razem bohaterka Riley jest już nastolatką. W jej umyśle znajduje się kwatera, którą zamieszkuje pięć emocji. Wkrótce, oprócz Radości, Strachu, Gniewu, Odrazy i Smutku, w umyśle Riley pojawia się Niepokój. To tylko początek zmian, które nadchodzą w umyśle nastolatki. Film będzie można obejrzeć w kinach Helios w Galerii Alfa, Atrium Biała i Galerii Jurowieckiej.

"Królestwo zwierząt" to produkcja przedstawiająca przyszłość, w której ludzką populację dotyka nieznajoma epidemia. W wyniku genetycznych mutacji wywołanych zarazą, ludzie zaczynają przypominać zwierzęta. Hybrydy ludzi i zwierząt zostają uznane za zagrożenie, przez co umieszczane są w specjalnych ośrodkach. Jedną z osób dotkniętych mutacją jest Lena, żona François. Kiedy mężczyzna dowiaduje się, że transport, którym podróżowała Lena, uległ wypadkowi, wyrusza wraz ze swoim synem na poszukiwanie ukochanej. Produkcję będzie można zobaczyć w kinie Helios w Galerii Alfa.

Oprócz tego, kino Helios zaprasza na seanse specjalne. W planach jest seans filmu "Barbapapa, cz. 1" w ramach Filmowych Poranków, "Nye. NT Live" oraz "GHOST: Rite Here Rite Now" w ramach Helios na scenie, "Do granic" w Kinie Konesera, dokument "Ja, kapitan" w Helios Sport, a także "Zielona granica" w nadchodzącej Kulturze Dostępnej. Fani serialu "Ród Smoka" mają powód do radości. Kino Helios zaprasza również na transmisję premierowego, pierwszego odcinka drugiego sezonu serialu.

W najbliższym czasie będzie można również wybrać się do kin Helios na transmisje UEFA EURO 2024. Mecz Polska-Holandia odbędzie się już w niedzielę (16 czerwca). 21 czerwca Polska zagra z Austrią, natomiast 25 czerwca z Francją.

Repertuary:
REPERTUAR Kina Helios w Alfa Centrum 14-20 czerwca
REPERTUAR Kina Helios Atrium Biała 14-20 czerwca
REPERTUAR Kina Helios Białystok Jurowiecka 14-20 czerwca

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

703 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39