Cztery legendarne zespoły wystąpią na białostockiej scenie! To trasa jubileuszowa

2024.04.11 07:38
W tym roku obchodzimy 20. rocznicę legendarnej trasy koncertowej Punky Reggae Live, która zainaugurowała swoją polską edycję w 2004 roku. Tegoroczna edycja obiecuje być sentymentalną podróżą w przeszłość, ale nie tylko.
Cztery legendarne zespoły wystąpią na białostockiej scenie! To trasa jubileuszowa
Fot: Punky Reggae live/Facebook

Koncert Punky Reggae Live odbędzie się w piątek (12 kwietnia) w Klubie Gwint.

Punky Reggae Live w Białymstoku

Na jednej scenie po wielu latach w ramach Punky Reggae Live spotkają się cztery zespoły. W roli gospodarza i pomysłodawcy trasy wystąpi legenda polskiego punkrocka - Farben Lehre. Zespół ten powstał w 1986 roku w Płocku i może poszczycić się kilkunastoma albumami, z których ostatni, zatytułowany "Na zdrowie", ujrzał światło dzienne w 2023 roku.

Kolejnym zespołem, który zawita na scenie Punky Reggae Live, będzie The Bill - polska grupa punkrockowa, założona w 1986 roku w Pionkach. Po 18 latach przerwy grupa powraca do Białegostoku, aby podzielić się swoją energią i muzyką z białostocką publicznością.

W składzie tegorocznej edycji nie zabraknie również zespołu Leniwiec z Jeleniej Góry, który od 30 lat wzbogaca polską scenę muzyczną. Debiutując w 1994 roku, od tamtej pory zagrał ponad 900 koncertów w 9 krajach Europy, a także wystąpił na scenie Przystanku Woodstock. Zespół ten tworzy muzykę w gatunkach punk, rock, reggae, ska i folk. Lista uczestników została również uzupełniona przez zespół Raggabarabanda - rockowo-reggaeową grupę z Nasielska, założona na początku 2012 roku.

Więcej informacji: Punky Reggae Live w Białymstoku

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1811 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39