Czy samotna podróż jest sposobem na odnalezienie samego siebie? [KONKURS]

2024.04.08 10:01
Organizatorzy cyklu Kultura Dostępna zabiorą nas w niezwykłą podróż na najbardziej odosobnioną brytyjską wyspę. Poznamy 30-letniego Bartka, który o otoczeniu dzikiej natury poszukuje samego siebie.
Czy samotna podróż jest sposobem na odnalezienie samego siebie? [KONKURS]
Fot: Materiały organizatora

W każdy czwartek, we wszystkich kinach sieci Helios odbywają się specjalne projekcje w ramach cyklu Kultura Dostępna. Organizatorzy wybierają dla nas kultowe, polskie filmy. Obowiązuje promocyjna cena biletów kinowych. Celem wydarzenia jest rozpowszechnienie działalności instytucji kultury dla jak najszerszego grona odbiorców. Tym razem zobaczymy dramat "Ultima Thule" w reżyserii Klaudiusza Chrostowskiego.

Fabuła filmu:

Bartek ma trzydzieści lat, plecak pełen wspomnień i wątpliwości dotyczące tego, jak powinny potoczyć się jego dalsze losy. W poszukiwaniu samego siebie wyrusza w samotną podróż na najbardziej odosobnioną brytyjską wyspę.

Otaczające go warunki sprzyjają głębokiej kontemplacji. Dookoła dzika, fascynująca przyroda. Dni upływają mu na pracy i poznawaniu nowych ludzi. Nowe relacje i wyzwania dają trzydziestolatkowi szansę na spojrzenie w głąb samego siebie. Czy uda mu się ustalić jego własną tożsamość? Czy w znajdzie na tej wyspie odpowiedzi na nurtujące pytania?

Dowiemy się tego już w najbliższy czwartek (11 kwietnia) podczas projekcji filmu "Ultima Thule" w białostockich Kinach Helios.

Mamy dla Was bilety na ten skłaniający do głębokiej refleksji seans. KONKURS

Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl

1383 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39