Dachówka ceramiczna - KBB Orso Białystok

dodane dnia: 2019-06-25 przez: KBB ORSO Krzysztof Bartosik
Termin promocji: 2019-06-25 - 2039-06-25
Dachówkę ceramiczną zastosować można na każdym dachu spadzistym, również na dachach o nietypowym kształcie. To pokrycie dachowe jest tak uniwersalne ze względu na bogactwo kolorów i kształtów, a także sposobów wykończenia. Od matowości po połysk glazury – w asortymencie liderów znajduje się obecnie wiele ciekawych propozycji. O szczegóły możecie Państwo zapytać w siedzibie KBB Orso w Białymstoku.

Zgodnie z zapewnieniami producentów, opartymi o precyzyjne badania i testy, trwałość dachówki ceramicznej może wynosić ponad 100 lat, dlatego jest to długoterminowa inwestycja. Zamiast alternatywnych rozwiązań warto zatem wybrać pokrycie dachowe o przedłużonej żywotności, a jednocześnie:
• estetyczne – dostępne zarówno powszechnie znane kształty, na przykład „esówka”, która w przekroju przypomina literę S, jak też nowoczesne, na przykład FIGARO 11, dająca efekt całkowicie gładkich połaci dachowych;
• idealnie dopasowane – powtarzalność pojedynczych dachówek to gwarancja spójności wizualnej dachu; proces formowania dachówki ceramicznej sprawia, że każda sztuka ma kształt pierwowzoru;
• bardzo wytrzymałe – do cech, które warto tutaj wymienić, należą: niska nasiąkliwość (maksymalnie 2%), mrozoodporność oraz niepalność; powierzchnia dachówek pozostaje spójna nawet w skrajnych warunkach otoczenia.
Szczegóły oferty na https://kbborso.pl/dachowka/dachowka-ceramiczna/

Dachówki ceramiczne są cięższe niż cementowe, zatem mogą być układane wyłącznie na dachach o solidnej konstrukcji, z nienaruszoną więźbą dachową. Ciężar jest jednak jest w tym przypadku zaletą, ponieważ zapewnia większą stabilność połaci dachowych, które stanowić mogą wtedy odpowiednie zabezpieczenie poddasza przy silnych porywach wiatru.

Ponadto, ważne jest, że dachówki ceramiczne dobrze akumulują ciepło, nie oddając go do wnętrz. Poddasze nie przegrzewa się dzięki temu i zmniejszyć można koszty klimatyzacji w pomieszczeniach użytkowych.

Współpraca z KBB Orso zapewni Państwu dostęp do nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie pokryć dachowych, a także do szeregu usług dekarskich od układania dachówek po ich naprawę i wymianę.

W sprzedaży produkty marki: Creaton, Tondach, Koramic.

915 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39