Dachówka: nowe oblicze klasycznych rozwiązań dekarskich – DB Dachy Białystok

dodane dnia: 2016-06-24 przez: PPHU Marcin Bieliński
Termin promocji: 2016-06-24 - 2036-06-24
Firma DB Dachy Białystok proponuje Państwu nowoczesne dachówki wraz z fachowym montażem. Nasza propozycja dotyczy dachówek wiodących producentów, ponieważ my także chcemy mieć pewność, że każda realizacja będzie przebiegać prawidłowo, a efekt końcowy w postaci bezpiecznego dachu spełni Państwa oczekiwania.

Trwałe i mocne dachówki dzięki fachowemu montażowi

Specjalizujemy się w pokryciach dachowych i wiemy, jak ważny jest ich montaż. Odpowiednie ułożenie i przymocowanie dachówek sprawia, że będą one odporne na szkodliwe warunki pogodowe, łącznie z gwałtownymi porywami wiatru. Istotna jest także jakość dachówek, dlatego nasze usługi bazują na pokryciach dachowych sprawdzonych marek.

Wybór dachówek do poszczególnych realizacji poprzedzamy zawsze ustaleniem oczekiwań Klientów, a następnie proponujemy optymalne rozwiązania. Nasze usługi wyróżnia:

* szybkość – niezwłocznie przeprowadzamy kolejne etapy prac, od wyboru dachówek po ich ostateczny montaż,
* terminowość – dokładamy wszelkich starań, aby krycie dachu zakończyć w ustalonym z Państwem terminie,
* profesjonalizm – bazujemy na wiedzy i doświadczeniu naszych dekarzy, korzystamy z wysokiej klasy sprzętu oraz narzędzi,
* fachowa obsługa – doradzamy na każdym etapie realizacji, odpowiadamy na pytania, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Bez względu na to, czy dach ma być pokryty dachówką cementową, ceramiczną czy bitumiczną, optymalizujemy koszty proponując Państwu wysoką jakość usług w rozsądnej cenie.

Szczegółowe opisy naszych produktów znajdą Państwo pod poniższymi adresami:
http://dachybialystok.pl/dachy/dachowka-ceramiczna/
http://dachybialystok.pl/dachy/dachowka-cementowa/
http://dachybialystok.pl/dachy/dachowki-bitumiczne/

Umiemy dobrze wykorzystać potencjał dachówek

Spośród wszystkich pokryć dachowych to właśnie dachówki stanowią najbardziej rozbudowany segment, dlatego potrafimy dobrać wariant optymalnie do modernizowanych przez nas dachów. Bazujemy na ponad 20 latach doświadczenia w branży dekarskiej, dlatego możecie być Państwo pewni jakości naszych usług.

Zaawansowane działania to nasza domena, ponieważ mamy odpowiednie umiejętności, które poparte są dotychczasowymi realizacjami. Najlepsza rekomendacja to zadowoleni Klienci, do których grona również Państwo możecie dołączyć. Zapraszamy na rozmowę, z przyjemnością podejmujemy się nowych dekarskich wyzwań.

765 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39