Dachy na miarę naszych czasów – DB Dachy Białystok

dodane dnia: 2016-06-24 przez: PPHU Marcin Bieliński
Termin promocji: 2016-06-24 - 2036-06-24
Usługi dekarskie firmy DB Dachy Białystok to przede wszystkim profesjonalne krycie dachów materiałami wysokiej jakości. W oparciu o ponad 20 lat doświadczenia w branży zapewniamy dostęp do markowych pokryć dachowych, które są trwałe, bezpieczne i estetyczne. Warto nam zaufać, ponieważ za priorytet przyjmujemy satysfakcję Klientów.

DB Dachy Białystok: o dachach krótko i na temat

Wybierając naszą firmę stawiacie Państwo na sprawdzone rozwiązania z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów, akcesoriów oraz narzędzi. W dziedzinie dachów zakres prac jest duży, dlatego poza konstrukcją, czyli układaniem więźby dachowej, proponujemy pokrycia:

* blachodachówkę – lekką i ekonomiczną, o wyglądzie tradycyjnych dachówek,

* blachę trapezową – łatwą w montażu, skracającą czas potrzebny na pokrycie dachu,

* dachówkę:
- cementową – w identycznych sztukach, lecz w wielu kształtach,
- ceramiczną – ze specjalistyczną warstwą nawierzchniową, dającą połysk,
- bitumiczną – lekką oraz tłumiącą hałas podczas intensywnych opadów.

Odpowiednie przygotowanie Państwa dachu i fachowy montaż to również nasze zadania, które wykonujemy starannie, precyzyjnie, z zachowaniem wszelkich prawideł fachu dekarza. Możecie być Państwo pewni, że każdy etap prac będzie odpowiednio prowadzony.
Szczegóły oferty pod adresem http://dachybialystok.pl/dachy/

Nowoczesne dachy to wizytówka domów

Idealnym zwieńczeniem domów oraz innych budynków są dachy, które tworzą z nimi spójną całość. Na etapie doboru pokryć dachowych doradzimy Państwu, które dachówki będą odpowiednie z uwzględnieniem architektury okolicy, kompozycji najbliższego otoczenia, a przede wszystkim Państwa upodobań.

Wybierając DB Dachy Białystok można przekonać się osobiście, jak wiedzę i doświadczenie przekładamy na spełnianie oczekiwań Klientów. Nie ma dla nas zbyt trudnych realizacji, zawsze możemy zaproponować korzystne rozwiązania. Dachy to nasza specjalność, przyjmujemy zlecenia z Białegostoku i okolic. Zapraszamy do kontaktu http://dachybialystok.pl/kontakt/

751 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39