Darmowe warsztaty i targi dla rodziców

2022.05.16 15:00
Rodzice często stresują się narodzinami potomka. W związku z tym Centrum Handlowe Auchan Hetmańska organizuje im warsztaty i targi dotyczące opieki nad maleństwem.
Darmowe warsztaty i targi dla rodziców
Fot: pixabay.com

"Rodzinkowo" – tak nazywają się targi organizowane w najbliższą sobotę (21.05) przez Centrum Handlowe Auchan Hetmańska. Podczas nich rodzice będą mogli dowiedzieć się jak opiekować się malutkim dzieckiem i zapoznają się z ofertą lokalnych twórców, którzy zaprezentują im różne produkty dla najmłodszych.

Warsztaty poprowadzą specjaliści – położna oraz ratownik medyczny, którzy odpowiedzą na pytania wszystkich zainteresowanych. Podpowiedzą też jak troszczyć się o potomka oraz jak reagować w przypadku niebezpiecznych sytuacji, gdy dziecko wymaga pomocy. W wydarzeniu udział weźmie także dietetyk, który po analizie składu ciała wyjaśni mamom, w jaki sposób mogą bezpiecznie wrócić do formy po urodzeniu dziecka i jak zadbać o zdrowie.

Jak wiadomo przyszłe i świeżo upieczone mamy często nie mają chwili dla siebie. Dlatego podczas akcji Auchan zadbano o chwilę relaksu specjalnie dla nich. Uczestniczki sobotniego spotkania będą mogły skorzystać z bezpłatnego zabiegu na dłonie i paznokcie w wykonaniu stylistek salonu "Hej Piękna". O miłą atmosferę całego wydarzenia zadba 11-letnia Alicja Charkiewicz, która wystąpi podczas koncertu fortepianowego. Z kolei Klub "Maziaki" prowadzący na co dzień zajęcia dla dzieci od 6. miesiąca do 4 lat zaprosi maluchy do zabawy tzw. masami sensorycznymi.

Chętni będą mogli także wykonać pamiątkowe zdjęcie rodzinne w fotobudce.

Spotkanie pt. "Rodzinkowo" odbędzie się 21 maja w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska przy ulicy Hetmańskiej 16 w Białymstoku od godziny 12:00 do godziny 17:00. Wstęp wolny.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1313 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39