Darmowe warsztaty LEGO. Można się zgłaszać!

2023.10.04 12:46
Szkoły mogą się zgłaszać, jeśli chcą, by ich uczniowie skorzystali z darmowych warsztatów LEGO. Z każdej placówki w bezpłatnych zajęciach może wziąć udział jedna klasa. Już trwają zapisy, więc warto się pospieszyć.
Darmowe warsztaty LEGO. Można się zgłaszać!
Fot: Sala Zabaw LEGO

Dzieciaki uwielbiają LEGO, poza tym układanie klocków, tworzenie z nich różnych konstrukcji, to doskonała gratka dla najmłodszych. Dzięki warsztatom, z użyciem klocków, najmłodsi mają okazję rozwijać swoje talenty. To też doskonała atrakcja dla dorosłych, którzy mają szansę odnaleźć swoje wewnętrzne dziecko i miło spędzić czas ze swoją pociechą. 

Teraz klockami LEGO można się pobawić nie tylko w domowym zaciszu. W Białymstoku otwarta została nowa sala zabaw, gdzie można budować i układać tysiące klocków. Uczniowie białostockich szkół mogą się zgłaszać na organizowane tu, darmowe warsztaty (z każdej placówki w darmowych zajęciach może wziąć udział jedna klasa). Zgłoszenia są przyjmowane do końca października, więc warto się pospieszyć i rezerwować dogodny termin. 

Grupy warsztatowe mogą mieć maksymalnie kilkanaście osób, dlatego w przypadku, gdy zgłoszona zostanie cała klasa, która liczy ponad dwudziestu uczniów, wyznaczone zostaną dwa terminy, tak by wszystkie dzieci mogły wziąć udział w spotkaniu. 

Sala zabaw z klockami LEGO mieści się przy ul. Legionowej 30 lok. 108 w Białymstoku (Rynek Sienny). Nauczyciele, którzy chcieliby wziąć wraz z uczniami udział w warsztatach, mogą zapisywać się, dzwoniąc pod numer: 796 200 242. 

Sale zabaw można też odwiedzać indywidualnie. Jest otwarta przez 7 dni w tygodniu. Można kupić wejście na 1 lub 2 godziny, a także oddzielnie wejście na wydarzenie, czy abonament na zajęcia regularne. W ofercie jest też organizacja urodzin, warsztaty LEGO dla dzieci, dorosłych i całych rodzin oraz zajęcia edukacyjne z LEGO Robotyki. Jedno jest pewne - nikt nie będzie się nudził!

Redakcja
24@bialystokonline.pl

771 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39