Dawka humoru i żartów. Jubileuszowa impreza

2017.01.30 15:16
Kabaret Czołówka Piekła z Poznania będzie gwiazdą wieczoru podczas 30. odsłony cyklu Trójząb Kabaretowy. Impreza we wtorek (31.01).
Dawka humoru i żartów. Jubileuszowa impreza
Fot: materiały organizatora
Kabaret Czołówka Piekła

Kabaret Czołówka Piekła na Trójzębie nie debiutuje, dlatego na styczniowej edycji pokażą najnowsze skecze, prosto z festiwalu kabaretowego Ryjek w Rybniku. Zespół tworzą 4 osoby, w tym 3 artystów kabaretowych plus osoba obsługująca koncerty od strony technicznej. W występach, prócz klasycznych form kabaretowych (skecz, monolog), nie brakuje muzyki. Artyści prezentują humor ciekawy, inteligentny, z domieszką absurdu.

Czołówka Piekła jest laureatem wielu prestiżowych konkursów kabaretowych. W 2016 r. zdobyli I miejsce na Przeglądzie Kabaretów PAKA w Krakowie. Na swoim koncie mają występy w TVP 1, TVP 2 oraz TVP Rozrywka. Ich najpopularniejsze skecze to "Ustawka", "Patyczak", "Scooby Doo" czy parodia piosenki Kamila Bednarka pt. "Grille", którą obejrzało już milion internautów na YouTube.

Podczas wieczoru wystąpi też białostocki kabaret Inaczej. To trójka mężczyzn o niezbyt nachalnej urodzie, za to z dużym dystansem i poczuciem humoru. Na scenie już od 2008 r. pokazują, że można inaczej. Na najbliższym Trójzębie pokażą świeżutkie premiery do ich nowego programu kabaretowego "Tak samo".

Będzie to już 30. Trójząb Kabaretowy. Impreza 31 stycznia o godz. 18.00 w klubie Fama. Jesteśmy jej patronem medialnym.

Szczegóły: 30. Trójząb Kabaretowy

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1076 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39