Dla każdego coś pysznego. Wystartował sezon foodtruckowy [ZDJĘCIA]

2024.04.27 07:55
W piątek (26 kwietnia) przy Parku Handlowym Wysockiego wystartował Zlot Food Trucków w Białymstoku. Na miejscu dostępnych jest kilkanaście food trucków serwujących kuchnię z najróżniejszych zakątków świata.
Dla każdego coś pysznego. Wystartował sezon foodtruckowy [ZDJĘCIA]
Fot: Redakcja BiałystokOnline

Zlot Food Trucków w Białymstoku stał się już tradycją na mapie naszego miasta. Już od kilku lat wydarzenie to organizowane jest w naszym mieście przez organizację Futraki. W tym roku jest nie inaczej.

W każdym z food trucków dostępnych na miejscu można odnaleźć swoje ulubione smaki. StreetBBQ serwuje tradycyjne amerykańskie burgery, PulledBurger Truck zaprasza na burgery z szarpaną wieprzowiną, a SerBus oferuje różnorodne zapiekanki. Nie brakuje też frytek w różnych kombinacjach smakowych - PAN FRYTA serwuje belgijskie frytki, natomiast Fura Frytek oferuje frytki z dodatkami. Oprócz tego, Greek Street Food Truck zaprasza na autentyczne greckie souvlaki.

Nie zabrakło również kuchni z odległych zakątków świata, jak chociażby azjatycki makaron w Pad Thai Food Truck lub dania z kuchni tex-mex w Cantina Mexicana. Znalazło się również coś dla miłośników słodkości. Buenos Churros zaprasza na hiszpańskie churros, natomiast B Ice Trip serwuje tajskie lody. Na odświeżenie można sięgnąć po lemoniadę molekularną w Le mini lemoniada albo spróbować różnorodnych napojów i piw w DrinkFutraki.

Zlot Food Trucków w Białymstoku potrwa do niedzieli (28 kwietnia) przy Parku Handlowym Wysockiego.

Portal BiałystokOnline jest patronem medialnym wydarzenia.

Więcej informacji: Zlot Food Trucków w Białymstoku

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1477 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39