Dom

Dni otwarte na Eko-Osiedlu i w Apartamentach Wiejska

2015.04.24 00:00
Dni otwarte już na stałe wpisały się w działania prowadzone przez developerów. Tego typu spotkania pozwalają nie tylko zapoznać się z ofertą, ale często są także okazją do uzyskania atrakcyjnych rabatów.
Dni otwarte na Eko-Osiedlu i w Apartamentach Wiejska
Fot: Eko-System

Nie inaczej będzie w przypadku najbliższych, organizowanych przez białostocki Eko-System, Dni Otwartych Eko-Osiedla na Bagnówce i w Apartamentach Wiejska 25 i 26 kwietnia w godz. 10.00-15.00). Odwiedzający, oprócz specjalnych cen, zyskają także m.in. szansę zakupu dodatkowego miejsca parkingowego za symboliczną kwotę 1 zł.

- Możliwość obejrzenia mieszkań, części wspólnych oraz terenów znajdujących się wokół budynków to tylko jedna z atrakcji - informuje Dorota Trochimowicz, przedstawicielka developera. - Dodatkowo, odwiedzający mogą liczyć na specjalne rabaty na wszystkie mieszkania.

W ramach imprezy prezentowane będą m.in. mieszkania w szeregówkach na Bagnówce, które dla wielu osób stanowią dobrą alternatywę w stosunku do mieszkania w bloku czy domu jednorodzinnym. Warto pamiętać, że nieruchomości te dostępne są w ramach rządowego programu Mieszkanie dla Młodych.

Co istotne, w trakcie Dni Otwartych będzie można nie tylko wynegocjować atrakcyjne warunki zakupu nieruchomości, ale i uczynić pierwszy krok w kierunku urządzenia swojego wymarzonego mieszkania. Pomocą w tym zakresie służyć będzie obecny na Eko-Osiedlu architekt udzielający bezpłatnych porad. Oprócz tego odwiedzający mogą także liczyć na fachowe doradztwo kredytowe ze strony specjalistów zajmujących się kredytami hipotecznymi.

Dodatkowo każdy, kto zdecyduje się w tych dniach obejrzeć realizowane mieszkania, może otrzymać specjalne vouchery upoważniające do tańszych zakupów w sklepach partnerskich organizatora: Leroy Merlin, Salonach Łazienek BLU, sklepie z drzwiami i podłogami VOX czy u dostawcy multimediów – firmie Koba.

Ewa Reducha
ewa.r@bialystokonline.pl

897 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39