Do dziś zgłoszenia na Ambasadora Biznesu

2006.05.05 00:00
Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego kończy przyjmowanie ankiet do ósmej edycji konkursu Ambasador Biznesu. Jeszcze tylko dziś małe i średnie firmy z regionu mogą się zgłaszać do konkursu.

Ankiety zgłoszeniowe dostępne są na stronie internetowej www.pfrr.bialystok.pl. Dotychczas do rywalizacji o tytuł Ambasadora Biznesu zgłosiło się blisko 50 firm z Białegostoku, Hajnówki, Siemiatycz, Augustowa i Suwałk. Reprezentują one głównie takie branże jak: budowlaną, spożywczą (przetwórstwo i produkcja), maszynową, drzewną, odzieżową oraz konsulting i szkolenia.

Wszystkie firmy, które zgłosiły się do konkursu poddane zostaną dwuetapowej ocenie. W etapie pierwszym Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego dokona w oparciu o nadesłane ankiety wyboru około 15 firm. Natomiast te w drugim etapie poddane zostaną szczegółowej ocenie ekspertów z zakresu public relations, marketingu, zarządzania zasobami ludzkimi oraz sytuacji finansowej. W oparciu o te właśnie wyniki komisja konkursowa ogłosi laureatów na uroczystej gali, która odbędzie się 10 czerwca.

Zwycięzca otrzyma statuetkę: Ambasador Biznesu Podlasie 2006, a także nagrodę pieniężną w wysokości 15 tysięcy złotych. Specjalne nagrody przyzna Marszałek Województwa Podlaskiego firmie, która w 2005 roku osiągnęła największy przyrost zatrudnienia oraz Wojewoda Podlaski firmie, która posiadała w 2005 roku największy udział eksportu w sprzedaży.

Po raz pierwszy w ośmioletniej historii konkursu przyznany zostanie tytuł Euroinwestora. Otrzyma go firma, która w roku ubiegłym pozyskała największe dotacje unijne.


610 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39