Doda będzie gwiazdą sylwestra miejskiego w Białymstoku [WIDEO]

2015.11.14 00:00
Wiadomo, kto wystąpi podczas sylwestra miejskiego w Białymstoku. Na Rynku Kościuszki zaśpiewa Dorota Rabczewska, szerzej znana jako Doda.
Doda będzie gwiazdą sylwestra miejskiego w Białymstoku [WIDEO]
Fot: Wojciech Zalewski
Doda będzie gwiazdą sylwestra miejskiego w Białymstoku

O występie w Białymstoku piosenkarka informuje na swojej oficjalnej stronie internetowej. W jej planach koncertowych na grudzień znalazł się koncert sylwestrowy właśnie w naszym mieście. O tym, że Doda wystąpi w Białymstoku jako gwiazda sylwestra miejskiego, mogliśmy przeczytać też już na Instagramie. Jeden z internautów pytał, jakie plany artystka ma na 31 grudnia. Tu padła odpowiedź, że podpisała już umowę Białymstokiem.

Jak informuje "Fakt", o gwiazdę walczyły największe stacje telewizyjne. Proponowano jej jednak tylko kilkuminutowy występ. Doda wybrała Białystok, w którym zaprezentuje ponadgodzinne widowisko. Będzie to show znane z jej trasy "Riotka Tour". "Fakt" donosi, że Doda za swój występ zgarnie rekordową kwotę 90 tys. zł. Piosenkę "Riotka" skomponowała Chelcee Grimes, która współpracowała m.in. z Kylie Minogue. Utwór ma w serwisie YouTube ponad 4 miliony odsłon.Pod pseudonimem "Doda" kryje się Dorota Rabczewska - pochodząca z Ciechanowa piosenkarka wykonująca muzykę z pogranicza popu i rocka. Na koncie ma takie przeboje jak m.in. "Dżaga", "Szansa", "Nie daj się" czy "Znak pokoju". Doda jest laureatką wielu nagród, m.in. MTV Europe Music, Eska Music Awards, VIVA Comet Awards.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1233 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39