Drzwi antywłamaniowe: z nimi Twój dom oprze się włamaniom - Diadom Białystok

dodane dnia: 2015-12-17 przez: DIADOM Diana Kowalczuk
Termin promocji: 2015-12-17 - 2025-12-17
Drzwi o właściwościach antywłamaniowych zajmują w ofercie sklepu Diadom szczególną pozycję. Zapewniają bezpieczeństwo i ochronę, a przy tym spełniają funkcję estetyczną. Są to produkty najwyższej jakości, o czym świadczą przyznane im certyfikaty. Wreszcie są przykładami innowacyjności i postępowych rozwiązań, którymi raczą nas najlepsi producenci.

Trwałość i wytrzymałość

Profesjonalne drzwi antywłamaniowe – a tylko takie możne znaleźć w naszym asortymencie – są tak skonstruowane, że niemal niemożliwe jest ich zniszczenie czy wyważenie.
O skuteczności w zakresie funkcji ochronnej i zabezpieczającej proponowanych przez nas drzwi, decydują solidne rozwiązania konstrukcyjne, a także wyszukane wzmocnienia. Przekonaj się sam odwiedzając naszą stronę https://diadom.pl/drzwi/drzwi-zewnetrzne/drzwi-antywlamaniowe/

Należy tu wspomnieć o tym, że antywłamaniowe skrzydło drzwiowe jest z reguły całkowicie wypełnione, a od wewnątrz może być wyposażone w metalowe pręty, które podnoszą wytrzymałość. Na dodatek modele tego typu posiadają trzy zawiasy, do których – od zewnątrz – nie ma dostępu, a także zamki, zazwyczaj dwa, z bolcami antywyważeniowymi.

Pewność wysokiego stopnia zabezpieczenia daje Klientowi także stalowa ościeżnica. Bogata oferta sklepu Diadom obejmuje sześć klas drzwi antywłamaniowych. Klienci, którzy nie są prawie w ogóle narażeni na ryzyko włamania mogą postawić na egzemplarze pierwszej klasy. Z kolei w miejscach, gdzie ryzyko włamania jest wyższe, warto wybrać klasę szóstą.

Drzwi antywłamaniowe w pięknym stylu

Ogromną zaletą skrzydeł drzwiowych tego typu jest to, że obecnie dostępne są one w rozmaitych wzorach, kolorach i rozmiarach. To, że zapewniają wysoki stopień bezpieczeństwa nie oznacza, że nie są atrakcyjne wizualnie – wręcz przeciwnie. Producenci zadbali o to, by drzwi frontowe antywłamaniowe z ich oferty idealnie uzupełniały elewację i współgrały z ogólnym wizerunkiem budynku. Warto nadmienić, że masywna konstrukcja tego typu skrzydeł drzwiowych jest ukryta pod elegancką warstwą wierzchnią.

Z naszymi drzwiami antywłamaniowymi niestraszni Ci będą włamywacze.

872 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39