Dwa tragiczne wypadki. Nie żyją trzy osoby

2014.07.17 00:00
Trzy osoby nie żyją - to bilans dwóch wypadków, do jakich doszło w ostatnich dniach. Policjanci apelują do kierowców, aby jeździć wolniej i zapinać pasy bezpieczeństwa.
Dwa tragiczne wypadki. Nie żyją trzy osoby
Fot: KWP Białystok
Kia, która uczestnicznyła w wypadku na drodze wojewódzkiej nr 668 w okolicy miejscowości Janczewo

Do pierwszego z tragicznych wypadków doszło na drodze wojewódzkiej nr 668 w okolicy miejscowości Janczewo. Tam 54-latek kierujący samochodem osobowym kia, jadąc od strony Jedwabnego w kierunku miejscowości Kownaty, prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze. W miejscu, gdzie doszło do wypadku jest ograniczenie prędkości do 40 km/h. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu, gdzie pojazd wywrócił się.

Kierowca w trakcie zdarzenia wypadł z samochodu. Nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa. Został przewieziony do szpitala, gdzie zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Z kolei w środę (16.07) w nocy dyżurny zambrowskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło na krajowej 8 w pobliżu miejscowości Kossaki Borowe. Kierujący nissanem primera 53-latek, jadąc w stronę Białegostoku, z niewyjaśnionych przyczyn prawdopodobnie zjechał na lewy pas ruchu, gdzie zderzył się z ciężarowym manem.

W wyniku wypadku 49-letni pasażer osobówki zginął na miejscu. Kierujący nissanem został przewieziony do szpitala, gdzie w wyniku odniesionych obrażeń zmarł. 54-latek kierujący manem nie odniósł obrażeń. W trakcie wypadku był trzeźwy.

Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl

974 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39