POLECAMY
Dyrektor Opery i Filharmonii Podlaskiej wyjedzie na 4-miesięczny kontrakt do Seulu. Na ten czas otrzyma urlop z OiFP.
Zarząd Województwa, pod który podlega filharmonia, postanowił o udzieleniu bezpłatnego urlopu dyrektorowi placówki, Marcinowi Nałęcz-Niesiołowskiemu. Dyrektor przedstawił notarialnie sporządzone pełnomocnictwo dla głównej księgowej, która będzie go zastępowała przez najbliższe miesiące. Marcin Nałęcz-Niesiołowski wyjedzie na 4-miesięczny kontrakt do Korei Południowej. Dwa tygodnie temu władze województwa odłożyły swoją decyzję o udzieleniu, bądź nie, urlopu. Wówczas dyrygent nie wskazał we wniosku, kto pod jego nieobecność będzie kierował filharmonią.
E.S.
24@bialystokonline.pl
Aktualności 2026.06.23 16:10
Kultura i Rozrywka 2026.06.23 16:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.23 14:00
Aktualności 2026.06.23 13:50
Aktualności 2026.06.23 13:27
Biznes 2026.06.23 13:00
Nauka 2026.06.23 12:36
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji