"Dzień Dobry Wakacje" w Białymstoku. Studio telewizyjne w ogrodzie Pałacu Branickich

2017.08.19 08:21
W weekend (19-20.08) program stacji TVN "Dzień Dobry Wakacje" nadawany będzie na żywo ze studia w Białymstoku.
"Dzień Dobry Wakacje" w Białymstoku. Studio telewizyjne w ogrodzie Pałacu Branickich
Fot: Marcin Jakowiak/UM Białystok

W sobotę w programie pojawią się łaziki marsjańskie konstruowane przez studentów Politechniki Białostockiej. Po "swoim Białymstoku" oprowadzi widzów Paweł Małaszyński, a wokalnie wielokulturowość Podlasia zaprezentuje Karolina Cicha. O tym, jakim miastem jest Białystok i jak się u nas żyje opowie prezydent Tadeusz Truskolaski.

- Mamy czym się pochwalić. Białystok jest miastem idealnym do studiowania, przyjaznym inwestorom i przedsiębiorcom - mówi Tadeusz Truskolaski. - Mamy dobrą infrastrukturę, komunikację miejską. Białystok jest pięknym miastem, które wciąż się rozwija.

W niedzielę prowadzący studio "Dzień Dobry Wakacje" rozmawiać będą m.in. z Kamilą Lićwinko - brązową medalistką zakończonych niedawno w Londynie Mistrzostw Świata w Lekkoatletyce.

Widzowie TVN będą mogli śledzić przygotowania do rekonstrukcji Bitwy Białostockiej - epizodu z wojny polsko-bolszewickiej z 1920 r. W kuchni pojawią się podlaskie przysmaki, tradycyjne dania i produkty regionalna. Na koniec programu zaprezentują się młodzi tancerze Fair Play Kids Dance Studio. Prowadzącymi będą: Kinga Burzyńska i Marcin Meller.

Emisja programu odbędzie się na antenie telewizji TVN w sobotę i niedzielę (19 i 20 sierpnia) w godz. 8.30–10.45. "Dzień Dobry Wakacje" to letnie, weekendowe wydanie programu "Dzień Dobry TVN". W tym sezonie wyjazdowe studio programu gościło już w trzech miastach: Kołobrzegu, Uniejowie i Kazimierzu Dolnym. Białystok jest kolejnym miejscem na trasie wakacyjnej mapy TVN.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1353 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39