Dzień otwarty na Wydziale Prawa UB

2006.04.25 00:00
26 kwietnia Wydział Prawa Uniwersytetu Białostockiego organizuje dzień otwarty.

Dla kandydatów na studia przygotowano tego dnia szereg ciekawych propozycji, które będą miały na celu przybliżenie sposobu nauki na Wydziale Prawa oraz specyfikę zawodów prawniczych.
Uczestnicząc w rozprawie sądowej będzie można zobaczyć jak działa sąd oraz na czym polega praca prawnika. Natomiast o zasadach rekrutacji, sylwetce absolwenta i propozycjach wydziału opowie prof. dr hab. Leonard Etel - dziekan Wydziału Prawa. W ramach dnia otwartego uczestniczyć będzie można również w cyklu wykładów, m.in. o międzynarodowym prawie publicznym, a niewątpliwie jedną z większych atrakcji będzie zwiedzenie aresztu śledczego.

Nie zabraknie również pokazu brazylijskiej sztuki walki - Capoiere, a podczas debaty oxfordzkiej będziemy mogli posłuchać jak dyskutuje się o sprawach ważnych dla Polski. Punktem kulminacyjnym będzie pokaz filmowy w Kinie Syrena połączony z dyskusją prawniczą dotyczącą problematyki zawartej w filmie "Hotel Rwanda".

Na parterze Wydziału Prawa, przy ulicy Mickiewicza stanie również stoisko informacyjne, gdzie studenci odpowiedzą na wszystkie pytania przyszłych studentów.


880 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39