Dzikie wilki, co kochają kwiaty. Koncert No Logo już niebawem [BILETY]

2023.05.08 17:01
Marzy wam się ucieczka od szarej, miejskiej rzeczywistości? Z zespołem No Logo będzie to możliwe! Chłopaki z przygranicznych Sejn zabiorą was w podróż do nieposkromionej natury.
Dzikie wilki, co kochają kwiaty. Koncert No Logo już niebawem [BILETY]
Fot: Aneta Stabińska

No Logo to zespół złożony z sześciu facetów. Ich energia porwie w świat przyrody, dzikich łąk i ostępów. Z dala od wielkomiejskiego szumu, przepychu i sztucznego loga.

W muzyce No Logo tkwią głębiny pulsującej natury. Jak sami siebie określają, są wilkami, co wciąż kochają kwiaty. Swoją twórczość nazywają "witalny rock reggae rap". No Logo zabierze słuchaczy w przemytniczą wyprawę przez granicę litewsko-polską zakończoną w augustowskim Albatrosie, wykąpie w głębokiej Hańczy i sejneńskiej rzece tajemniczo nazwanej Marycha.

No Logo ma na swoim koncie płyty: "Łechtomobil", "Wilki kochają kwiaty", "Kochajmy się" (EP) oraz "Symfonia małego miasta" (wspólnie z Marią Sadowską).

W skład grupy wchodzą: Adrian "Adi" Łabanowski, Tomasz "Mały" Łabanowski, Tomasz "Rogaty" Szymański, Robert "Konik" Grygucis, Marcin "Bumcol" Karłowicz i Kamil "Burza" Burzyński.

Koncert No Logo odbędzie się w sobotę (13.05), o godz. 20:00 w Klubie Fama w ramach cyklu "Premiery Muzyczne".

W naszym KONKURSIE możecie wygrać zaproszenia na to wydarzenie.

Dodatkowe informacje.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1180 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39