Ekonomista, logistyk, fotograf. Trwa rekrutacja na bezpłatne kursy zawodowe

2013.08.06 00:00
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku rozpoczęło rekrutację na bezpłatne kwalifikacyjne kursy zawodowe. Do wyboru są m.in. technik ekonomista, technik logistyk i fotograf.
Ekonomista, logistyk, fotograf. Trwa rekrutacja na bezpłatne kursy zawodowe
Fot: shutterstock

Na kwalifikacyjny kurs zawodowy może zapisać się osoba, która ukończyła 18. rok życia, bez względu na dotychczasowe wykształcenie (gimnazjum, szkoła podstawowa/zawodowa).

Do wyboru są następujące kursy zawodowe: Technik procesów graficznych (Wykonywanie i realizacja projektów multimedialnych, Przygotowywanie materiałów graficznych do procesu drukowania, Drukowane cyfrowe), Technik ekonomista (Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji, Prowadzenie rachunkowości), Technik handlowiec (Prowadzenie sprzedaży, Prowadzenie działalności handlowej), Technik logistyk (Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania, Zarządzanie środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych), Fotograf (Realizacja i obróbka obrazu), Technik rolnik (Prowadzenie, organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej), a także Technik agrobiznesu (Organizacja i prowadzenie przedsiębiorstwa w agrobiznesie).

Ukończenie kursu uprawnia do przystąpienia do egzaminu zawodowego. Osoby, które posiadają średnie wykształcenie, mają także możliwość uzyskania tytułu technika.

Zajęcia odbywają się w formie zaocznej lub stacjonarnej, zgodnie z preferencjami uczestników. Wymiar godzin kursów kwalifikacyjnych jest zgodny z podstawami programowymi kształcenia w danym zawodzie. Przybliżony czas trwania cyklu zajęć waha się od 2 do 10 miesięcy.

Rekrutacja na semestr zimowy, tj. od września potrwa do połowy sierpnia. Więcej informacji można uzyskać pod nr. tel. 85 651 58 55, a także na stronie www.ckubialystok.pl

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl

1045 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39