Ekspert od marketingu i webwritingu wystąpi na Politechnice. Wstęp wolny

2017.01.27 13:44
Wykłady otwarte na Politechnice Białostockiej to cykliczne spotkania osób zainteresowanych i związanych z nowymi technologiami, branżą internetową i przedsiębiorczością. Wkrótce odbędzie się kolejny.
Ekspert od marketingu i webwritingu wystąpi na Politechnice. Wstęp wolny
Fot: materiały prasowe
Artur Jabłoński

W sobotę (28.01) będzie okazja do uczestnictwa w kolejnym z serii wykładów otwartych z marketingu internetowego organizowanych w ramach studiów podyplomowych na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej.

Tym razem wystąpi Artur Jabłoński. Jak mówią organizatorzy, to jeden z największych ekspertów marketingu i webwritingu. Uczy marketerów, jak pisać w internecie, żeby ludzie chcieli czytać, a czasem też kupować.

Jabłoński jest konsultantem ds. e-marketingu i szkoleniowcem. Specjalizuje się w
projektowaniu i prowadzeniu efektywnych kampanii reklamowych w Internecie. Na sali szkoleniowej spędził już blisko 2000 godzin, edukując przedsiębiorców i marketerów w zakresie content marketingu i reklamy w mediach społecznościowych.

Prowadzi szkolenia, doradza i realizuje kampanie dla firm i instytucji różnego typu, ponadto jest autorem jednego z najpoczytniejszych polskich blogów na temat marketingu. Wykłada na studiach podyplomowych w wielu miastach, m.in. w Bydgoszczy, Poznaniu czy Gdańsku. Był prelegentem na licznych konferencjach w całym kraju.

Wykłady otwarte to cykliczne spotkania osób zainteresowanych i związanych z nowymi technologiami, branżą internetową i przedsiębiorczością.

Sprawdź szczegóły: Wykład otwarty Artura Jabłońskiego

Monika Zysk
monika.zysk@bialystokonline.pl

1226 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39