ELMIR Rutkowscy Sp.j.

Szosa Baranowicka 64/1
15-521 Białystok - Zaścianki

tel. 85 746 62 06, 85 746 62 07
fax. 85 746 62 07
Czynne: PN - PT: 8.00 - 17.00, SOB: 8.00 - 14.00
Karty płatnicze: tak
Ilość wyświetleń: 100243

Firma "Elmir" istnieje na rynku od 1997 r. 25 lat doświadczenia w projektowaniu i wykonywaniu zabudowy wnętrz pozwolilo nam na rozszerzenie działalności. Wykonujemy meble kuchenne, meble biurowe, garderoby, szafy przesuwne i otwierane – kompleksowe zabudowy do domów, biur i zakładów usługowych.

Sprawdzona w każdych warunkach ekipa monterów i doświadczeni projektanci uporają się z każdym, nawet ciasnym i pozornie nieprzychylnym wnętrzem - zamieną je dla Państwa w ciepłe i przestronne pokoje, kuchnie, sypialnie...

Systemy zabudowy ścian przyjęły się doskonale w projektowanych przez nas gabinetach i ekskluzywnych biurach - dodały im dyskretnego uroku. Zastosowane lustra znakomicie rozjaśniają, powiększają i uatrakcyjniają wnętrze. Dzięki odpowiednio zaprojektowanemu oświetleniu zabudowana ściana sprawia wrażenie lekkiej i nowoczesnej, a otoczenie nabiera estetycznego wyglądu.

Niezwykle praktyczne meble firmy "Elmir" uczynią pracę w kuchni przyjemniejszą i łatwiejszą, a jednocześnie pozwolą utrzymać porządek. Szafy, szafeczki, półeczki i szufladki jakże niezbędne w każdej kuchni mogą stać się również elementem dekoracyjnym, a zastosowanie odpowiedniego oświetlenia pomoże stworzyć klimat ciepłego i przytulnego wnętrza. Zaufajcie Państwo naszemu doświadczeniu, a my zrobimy wszystko, aby kuchnia stała się niezwykłą częścią mieszkania.

Zapewniamy dowolność projektowania wnętrza szafy - specjaliści z "Elmiru" mogą podpowiedzieć Państwu, co należy zrobić, aby była ona funkcjonalna i estetyczna...

Wystarczy zadzwonić, aby pracownik naszej firmy udzielił Państwu dodatkowych informacji.

ELMiR Białystok kuchnia mdf frezowany
ELMiR Białystok szafa przesuwna
ELMIR kuchnia biała i dąb sonoma
ELMiR meble kuchenne zabudowana ściana
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE

1627 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39