Ewa Lachowicz Notariusz Kancelaria Notarialna

ul. Legionowa 3
15-099 Białystok

tel. 85 719 95 37, 505 118 900
fax. 85 719 95 37
Czynne: PN - PT: 8.30 - 16.00, pozostałe dni i godziny po wcześniejszym uzgodnieniu
Karty płatnicze: nie
Ilość wyświetleń: 24298

Kancelaria Notarialna Notariusz Ewy Lachowicz mieści się na I piętrze w budynku przy ulicy Legionowej 3 (nad restauracją KFC) w Białymstoku. Budynek wyposażony jest w windę. Przed budynkiem znajduje się bezpłatny parking. Kolejne miejsca parkingowe zlokalizowane są przy ulicach Legionowej i Akademickiej.

Kancelaria Notarialna czynna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.30 do 16.00. Wizyta w innych dniach i godzinach możliwa jest po wcześniejszym uzgodnieniu.

Notariusz Ewa Lachowicz ukończyła Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Bezpośrednio po zakończeniu studiów zdała egzamin wstępny na aplikację notarialną. Po ukończeniu aplikacji złożyła z wynikiem pozytywnym egzamin notarialny i rozpoczęła pracę w charakterze asesora notarialnego. Odbycie aplikacji i asesury notarialnej oraz wieloletnia praca w jednej z największych kancelarii notarialnych w Białymstoku, zaowocowały bogatym doświadczeniem zawodowym Notariusz Ewy Lachowicz.

Aktualizowana na bieżąco wiedza oraz doświadczenie Notariusz Ewy Lachowicz, pozwalają doradzić i wskazać Klientom najlepsze rozwiązanie prawne przedstawionego problemu, z uwzględnieniem minimalizacji kosztu czynności notarialnej (w tym również w zakresie skutków podatkowych). Wszelkie informacje, wskazówki i porady prawne poprzedzające dokonanie czynności notarialnej udzielane są bezpłatnie.

Zakres usług świadczonych w Kancelarii Notarialnej Notariusz Ewy Lachowicz obejmuje dokonywanie czynności notarialnych, takich jak:

 1. sporządzanie aktów notarialnych, w tym umów przeniesienia własności nieruchomości,
 2. sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia,
 3. sporządzanie poświadczenia:
  • własnoręczności podpisu,
  • zgodności odpisu, wyciągu lub kopii z okazanym dokumentem,
  • daty okazania dokumentu,
  • pozostawania osoby przy życiu lub w określonym miejscu,
 4. doręczanie oświadczeń,
 5. spisywanie protokołów, w tym z przyjęcia lub odrzucenia spadku, zgromadzeń spółek z o.o. i spółek akcyjnych,
 6. sporządzania protestów weksli i czeków,
 7. przyjmowania na przechowanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych,
 8. sporządzania wypisów, odpisów i wyciągów z dokumentów.

Notariusz Ewa Lachowicz udziela szczegółowych informacji na temat każdej z dokonywanych czynności notarialnych oraz objaśnia ich skutki prawne. Nieskomplikowane czynności notarialne, polegające na: poświadczaniu zgodności odpisów, wypisów, wyciągów lub kopii z okazanymi dokumentami, daty okazania dokumentów, daty pozostawania osoby przy życiu oraz własnoręczności podpisów, dokonuje na bieżąco. Pozostałe czynności notarialne dokonywane są po wcześniejszym telefonicznym, elektronicznym lub osobistym uzgodnieniu terminów ich dokonania, w uzasadnionych przypadkach także w innych godzinach oraz w dni wolne od pracy.

Czynności notarialne dokonywane są w siedzibie Kancelarii Notarialnej. W uzasadnionych przypadkach, czynności notarialne mogą być dokonywane poza siedzibą Kancelarii.

Notariusz Ewa Lachowicz prowadzi stałą współpracę z Kancelarią Radców Prawnych, znajdującą się w tym samym budynku. Zwiększa to zakres problemów prawnych, których rozwiązanie jest możliwe już po jednej wizycie w Kancelarii Notarialnej.

Za dokonywane czynności notarialne Notariusz pobiera wynagrodzenie, zwane taksą notarialną. Wysokość taksy notarialnej reguluje rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 28 czerwca 2004 roku. W granicach zakreślonych przepisami rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości, możliwe jest negocjowanie wysokości taksy notarialnej.

Zapraszamy!

W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
745 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39