Familijne słuchowisko na żywo. Usłyszymy biblijne opowieści

2024.06.18 07:31
Już w najbliższą niedzielę (23 czerwca) w białostockim Kinie Ton usłyszymy kolejną porcję familijnych opowieści. Tym razem poznamy dzieje Mojżesza.
Familijne słuchowisko na żywo. Usłyszymy biblijne opowieści
Fot: Materiały organizatora

Od początku czerwca, w białostockim Kinie Ton odbywają się cykliczne słuchowiska "Familijny Skarbczyk". Połączenie wartościowych tekstów, piosenek i muzyki na żywo z domieszką ciekawych animacji oraz quizów skierowanych zarówno do dzieci jak i osób dorosłych to doskonały pomysł na miły wieczór w gronie rodziny. Najbliższe spotkanie odbędzie się w niedzielę (23 czerwca) o godzinie 15.

Słuchowisko na żywo i bliski kontakt z artystami

Wystąpią przed nami artyści, którzy na co dzień grają na scenach muzycznych i operowych teatrów w całej Polsce - Ewa Łobaczewska i Rafał Supiński. Wcielą się w rolę bohaterów całego cyklu, czyli Hani i Franka. Rodzeństwo uwielbia spędzać swój wolny czas na wsi u dziadka Lucka. To właśnie tu znajdują pewnego dnia nigdy niepublikowany "Skarbczyk biblijnych opowieści" autorstwa ich babci Krysi.

Hania i Franek zapraszają nas w literacką podróż do świata zaczerpniętych z Biblii opowieści. Nie zabraknie fascynujących, pouczających przygód i barwnych postaci. Oprawa muzyczna wniesie dodatkowe emocje i uatrakcyjni całe widowisko. Aranżacje i akompaniament przygotował Max Fedorov.

Wydarzenie skierowane jest do dzieci w wieku od 2 do 9 lat oraz ich rodziców. Podczas wcześniejszych spotkań cyklu słuchacze poznali już historię Adama i Ewy oraz Noego i jego arki. Tym razem światła scenicznych reflektorów rzucono na niezwykłe przygody Mojżesza.

Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl

1108 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39