Film w plenerze i koncert na tarasie, czyli lato w mieście

2018.07.19 07:51
Wakacje w mieście nie muszą być nudne. Można wybrać się na pokaz filmu w plenerze lub koncert na tarasie. Trwa akcja "Lato w mieście".
Film w plenerze i koncert na tarasie, czyli lato w mieście
Kadr z filmu "Mordercza opona"

Kino plenerowe to tradycyjny letni cykl organizowany przez Białostocki Ośrodek Kultury. Podczas kolejnego pokazu obejrzeć można będzie słynny film "Mordercza opona". Posiadająca zdolności parapsychologiczne opona samochodowa obsesyjnie podąża za kobietą, pozbawiając życia każdego, kto stanie jej na drodze. Film miał swoją premierę na Festiwalu Filmowym w Cannes, gdzie został dobrze przyjęty przez krytyków, lecz nie odniósł sukcesu komercyjnego.Organizatorzy z BOK-u zachęcają widzów do zabrania ze sobą koców, śpiworów i karimat (noce bywają chłodne). Film obejrzeć można będzie w piątek (20.07) o godz. 22.00 na placu przed Białostockim Ośrodkiem Kultury.

Z kolei na tarasie CLZ wystąpi Czerwony Tulipan. Twórczość grupy obejmuje poezję śpiewaną, lirykę i satyrę. Przez ponad 30 lat działalności artystycznej Czerwony Tulipan koncertował w całym kraju, wielu krajach Europy (m.in. Francja, Niemcy, Wielka Brytania, Szwecja) oraz Kanadzie i USA. Brał udział w wielu programach telewizyjnych i radiowych, m.in. w "Kabaretowej scenie Trójki" i "Krainie łagodności" na TVP1. W dorobku zespołu znajduje się 13 albumów, ostatni - "Pieśni o drodze" - wydany w 2016 r. Koncert odbędzie się również w piątek o godz. 20.00.

Portal BiałystokOnline patronuje imprezom.

Szczegóły: Lato w mieście - film, Lato w mieście - koncert

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1618 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39