Białystok Online

Kultura i Rozrywka

Filmowe Poranki z Kosmolotami dla najmłodszych [KONKURS]

2016.12.12 16:19
Filmowe Poranki z Kosmolotami dla najmłodszych [KONKURS]
Fot: materiały organizatora

W niedzielę (18.12) tradycyjnie w kinach Helios odbędą się Filmowe Poranki. U nas można wygrać bilety.

Już niedługo kina Helios zaproszą małych kinomanów w towarzystwie opiekunów na Filmowy Poranek. Tym razem wyświetlony będzie nowy zestaw bajek z Kosmolotami: "Walentynka Jastrzębia", "Ferie Jaskółki", "Stary, dobry Pan Wróbel", "Dodo w niebezpieczeństwie", "Podążaj za wodą", "Budzi się słońce", "Spójrzcie w kosmos". Organizatorzy przygotowali więc więcej odcinków niż zwykle.

Projekcje w ramach Filmowych Poranków tradycyjnie poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

Każdy z uczestników może podczas wydarzenia wziąć udział w zabawie Łamigłówki HelioSówki. Dzieci będą poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach, a zadania, które przed nimi staną, wymagać będą spostrzegawczości, refleksu, sprawności i dużo dobrych chęci.

Cykl Filmowych Poranków w kinach Helios przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów.

BiałystokOnline jest patronem medialnym imprezy.

U nas możecie wygrać bilety na to wydarzenie: Konkursy

Sprawdź repertuar: Kino, teatr

Monika Zysk

Monika Zysk

monika.zysk@bialystokonline.pl

Przeczytaj także
Popularne dzisiaj

Masz ciekawy temat?

Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?

Napisz do nas