Finał akcji "Stop powodziom"

2010.07.02 00:00
Koncerty na dwóch scenach, pokaz zdjęć z terenów dotkniętych powodziom, pokazy taneczne i służb mundurowych. W niedzielę, 4 lipca w powojskowym magazynie przy ul. Węglowej finał akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W całym mieście na rzecz powodzian kwestować będą też wolontariusze.
Finał akcji "Stop powodziom"
materiały organizatora

Cel akcji to zbiórka środków na walkę ze skutkami powodzi w Polsce, a także zapobieganie kolejnym powodziom. Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od 18 lat organizuje styczniowe koncerty na rzecz poprawy warunków leczenia w Polsce. Organizując nadzwyczajną akcję poza zwyczajowym terminem, fundacja jest przekonana o jej potrzebie i skuteczności.

Orkiestrowi wolontariusze uzbrojeni w puszki, imienne identyfikatory, a także w wyjątkowe, bo niebieskie serduszka wyruszą w miasto. W najczęściej uczęszczanych miejscach w naszym mieście - galeriach handlowych, lokalach gastronomicznych itp. rozstawione zostaną skarbony stacjonarne.

Muzyczne atrakcje organizowane są na Węglowej. O godz. 14 rusza scena reggae, rock i metal. 12 podlaskich zespołów wypełni gitarowym (i nie tylko) brzmieniem powojskowy magazyn. Zagrają m.in. Outside, 9ranko, Desum, Schody i Saint Hill. O godz. 20 wystartuje scena elektroniczna. Zebranych rozkręcą sety DJ-ów Dtekk'a, Auricoma, Kwika, hE, Adz i innych.

Planowane zakończenie obu scen o godz. 2.

andy

862 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39