Finał konkursu Podlaska Marka Roku coraz bliżej!

2006.03.03 00:00
6 marca o godzinie 15.00 w Urzędzie Marszałkowskim odbędzie się otwarta dla prasy prezentacja produktów startujących w II edycji konkursu Podlaska Marka Roku z udziałem producentów.

Kapituła po zapoznaniu się z rywalizującymi produktami i rozmowach z producentami, uda się na zamknięte posiedzenie, gdzie dokona wyboru nominowanych do nagród.

Celem konkursu jest wyłonienie i wypromowanie produktów, miejsc lub przedsięwzięć, które ze względu na swoją jakość, unikatowe walory i związki z województwem podlaskim, reprezentują poziom nieprzeciętny i godny naśladowania.

Tytuł "Podlaska Marka Roku" przyznawany jest w trzech kategoriach: Smak Roku 2005, Miejsce Roku 2005 i Pomysł Roku 2005. Do tegorocznej edycji zgłoszono 131 produktów; w kategorii Smak - 55, Miejsce - 38, Pomysł - 38.

Głosować mogą także internauci w serwisie Wrota Podlasia i wyłonić w plebiscycie internetowym "Najpopularniejszy Produkt Podlaski - Nagroda Podlaskich Konsumentów".

Startujemy w kategorii POMYSŁ.
Prosimy o wsparcie i oddanie głosu na nasz portal, będziemy wdzięczni za każdy oddany głos.
Być może dzięki Waszym głosom Twojemu głosowi, będziemy mogli otrzymać tę prestiżową na Podlasiu nagrodę. Będzie to dla nas oznaczało że doceniasz nasze wysiłki i działania w rozwój Portalu.

Naszą kandydaturę znajdziesz tutaj:
http://www.wrotapodlasia.pl/pl/glosowanie/pomysl/Portal+internetowy+BialystokOnline.htm

Głosowanie trwa do 10 marca do godziny 12.00

Finał konkursu inauguruje jednocześnie kampanię promocyjną Województwa Podlaskiego "CZAS NA PODLASKIE".

Laureatów "Podlaskiej Marki Roku" poznamy 18 marca podczas uroczystej gali w Sali Opery i Filharmonii Podlaskiej. Usłyszymy recital Ludmiły Wiszenko oraz Big-Band przy Zespole Szkół Melioracji Wodnych pod dyrekcją Franciszka Mocarskiego. Gwiazdą wieczoru będzie Kayah.

AC, BiałystokOnline

831 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39