Finał Ligi Mistrzów w Heliosach

2023.06.08 15:28
10 czerwca w Heliosach w Atrium Biała, Alfa Centrum i Galerii Jurowieckiej można będzie obejrzeć mecz finałowy Champions League - Inter Mediolan kontra Manchester City.
Finał Ligi Mistrzów w Heliosach
Fot: Materiały dystrybutora
Baner Liga Mistrzów

Nie lada gratka szykuje się dla kibiców piłki nożnej. Można już zaczynać szykować słone przekąski i coś zimnego do popicia. Wszytko to jednak przezornie postawmy na nie-szklanym stole, bo emocji na pewno nie zabraknie.

W najbliższą sobotę (10.06) o godz. 21.00 naszego czasu, na stadionie olimpijskim Ataturka w Stambule rozegrany zostanie mecz finałowy Ligi Mistrzów. O tytuł najlepszego walczyć będą angielski Manchester City oraz włoski Inter Mediolan.

Spotkanie zapowiada się niezwykle emocjonująco, bowiem angielska drużyna stoi przed szansą podniesienia pucharu po raz pierwszy w swojej historii! Nie może ona jednak liczyć na łatwe odstąpienie zwycięstwa przez Włochów, którzy zwycięzcami Ligi Mistrzów byli już trzykrotnie.
Mecz Manchester City - Inter Mediolan jest ogromnie ważny również dla Polaków, a to za sprawą jego głównego sędziego – Szymona Marciniaka.

Niewątpliwie będzie to spotkanie drużyn na najwyższym poziomie. Oprócz ogromnych emocji, jest ono też doskonałą okazją do zachwytów i obserwacji gry najlepszych. Jednak nawet najpiękniejsza robinsonada w telewizji nigdy nie będzie tak widowiskowa, jak na ekranie kinowym, w dodatku okraszonym wszechobecnym dźwiękiem owacji stadionowych. Wraz z współuczestnikami tego wyjątkowego seansu, będzie można poczuć się, jak na stadionie Ataturka.

Na transmisję z tego wydarzenia zapraszają Kina Helios. Mecz będzie do obejrzenia w: Alfie, Białej i Jurowieckiej.

REPERTUAR Kina Helios w Alfa Centrum 9-15 czerwca

REPERTUAR Kina Helios w Atrium Biała 9-15 czerwca

REPERTUAR Kina Helios w Galerii Jurowiecka 9-15 czerwca

Marta Guszcza
24@bialystokonline.pl

1176 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39