Finał Miss Podlasia 2014. Poznamy zwyciężczynie konkursu

2014.05.15 00:00
Kandydatki do tytułów miss rywalizują w dwóch kategoriach: "nastolatki" i "dziewczyny dorosłe". W piątek (16.05) wybrane zostaną najpiękniejsze Podlasianki 2014 roku. Na gości gali czeka wiele atrakcji, m.in. występ zespołu The Toobes.
Finał Miss Podlasia 2014. Poznamy zwyciężczynie konkursu
Fot: Paweł Tadejko

Kandydatki do tytułów Miss Podlasia i Miss Podlasia Nastolatek 2014 od kilku miesięcy przygotowywały się do najważniejszego dla nich wydarzenia – gali finałowej wyborów. Efekty dziewczyn w zakresie nauki choreografii, poruszania się na wybiegu i pozowania będzie można podziwiać w piątek o godz. 19.00 w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku.

Dziewczyny zaprezentują się m.in. w sukniach ślubnych, strojach kąpielowych, sukniach wieczorowych, strojach sportowych oraz w koszulkach BiałystokOnline. Na scenie zobaczymy także występy zespołów tanecznych ZaZa i Impuls.

12-osobowe jury wybierze najpiękniejsze – Miss Podlasia, Miss Podlasia Nastolatek i po dwie Wicemiss z każdej kategorii wiekowej. Dodatkowo wyróżniona zostanie Miss Internetu, którą wybiorą internauci za pomocą SMS-owego głosowania.

Kandydatki, które zdobędą najważniejsze tytuły, otrzymają Korony Miss, a koronacji dokonają byłe Miss Podlasia – Rozalia Mancewicz, Kinga Zabielska, Magdalena Stanisławska i Viktoria Lagonda.

Jedną z głównych atrakcji wieczoru będzie występ gwiazdy – zespołu The Toobes. Po koncercie finałowym wszystkie uczestniczki wyborów pójdą świętować zakończenie gali do klubu Makaron Na Uszy.

Marta Abramczyk
marta.a@bialystokonline.pl

1620 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39