Finał WOŚP coraz bliżej. Syrenka będzie telewizyjnym hitem

2014.01.07 00:00
22. Finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami. Trwają ostatnie przygotowania do wielkiego koncertu na Rynku Kościuszki. Dziś białostocki sztab podpisał umowę z firmą, która zapewni ochronę podczas imprezy.
Finał WOŚP coraz bliżej. Syrenka będzie telewizyjnym hitem
Fot: Anna Dycha
Na aukcjach znalazły się m.in. koszulki z autografami i obrazy

Będzie to D.S. Focus - firma, która współpracuje z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy już od trzech lat. Specjalizuje się w imprezach masowych. Niedzielną imprezę na rynku ochraniać będzie 26 pracowników - wszyscy pracują bezpłatnie.

Przypomnijmy, że 12 stycznia na Rynku Kościuszki wystąpią gwiazdy - Patrycja Markowska z zespołem (godz. 18.25) i Mrozu (godz. 19.55). Koncert potrwa do godz. 23. Jednak imprezy ruszają już 9 stycznia. W Hotelu Pod Herbem zagrają: Anatol Borowik oraz zespół Funda Funda. W przeddzień Wielkiego Finału duży koncert w Chicago Jazz Club - wystąpią m.in. Bracia i Siostry.

Pianino i koszulki z autografami

Przybywa przedmiotów na aukcjach. Licytować można zabawy w Fikolandzie dla dzieci, karnety na fitness, jazdę konną i zaproszenia na romantyczną kolację. Na aukcję trafiły również koszulki - z autografami zespołu Ira, z podpisami zawodników Jagiellonii oraz z podpisami artystów hiphopowych, a także obrazy, pianino oraz ogromna czapka wykonana z szalików.

Jednak największym hitem "orkiestrowych" aukcji pozostaje niezmiennie syrenka 105 przekazana przez Politechnikę Białostocką. Osiągnęła cenę już blisko 7 tys. zł.

Syrenka jedzie do Warszawy

Już jutro, 8 stycznia o godz. 5 syrenka wyrusza do Warszawy. Zostanie zaprezentowana na specjalnym stoisku Politechniki Białostockiej podczas konferencji WOŚP.
- Syrenkę będzie można również podziwiać w telewizyjnym studiu podczas niedzielnego finału - informuje Marcin Wróbel, szef białostockiego sztabu.

Pojazd będzie prezentowany rano podczas wejść w TVP2 (najprawdopodobniej między godz. 8 a 9.30). Pomysłodawcy akcji nie ukrywają, że taka ogólnopolska promocja oryginalnego samochodu może przyczynić się do zwiększenia popularności aukcji. Zaplanowano też kilka innych wejść z Białegostoku na ogólnopolską antenę.

Portal BiałystokOnline.pl patronuje Finałowi WOŚP.

Program: 22. Finał WOŚP

Przeczytaj także:

Patrycja Markowska będzie gwiazdą koncertu WOŚP na Rynku Kościuszki

Finał WOŚP na Rynku Kościuszki. Sztab zdradza drugą gwiazdę koncertu

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1645 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39