Floryści, makijażystki, fryzjerki, projektanci. Czas na kolejne targi ślubne w Białymstoku

2023.11.03 07:23
Czeka cię ślub i wesele? Na tym wydarzeniu warto się pojawić, aby podczas planowania uroczystości nie zapomnieć o najnowszych trendach.
Floryści, makijażystki, fryzjerki, projektanci. Czas na kolejne targi ślubne w Białymstoku
Fot: pixabay.com

Oprawa muzyczna, dekoracje, fryzury, makijaże... W tym wyjątkowym dniu, gdy stajemy na ślubnym kobiercu, każdy najmniejszy nawet szczegół ma ogromne znaczenie. Dobrym pomysłem jest więc wybranie się na imprezę taką jak targi ślubne, gdzie w jednym miejscu spotkamy mnóstwo usługodawców. Najbliższa taka okazja będzie już w niedzielę (5 listopada). To już trzecia edycja targów I said yes.

- Wydarzenie to swoiste kompendium wiedzy dla przyszłych par, które szukają nie tylko najlepszych podwykonawców ale przede wszystkim ekspertów, z których wiedzy w trakcie całego dnia spotkań będą mogli czerpać - zapewniają organizatorzy.

To zaproszenie do tajemniczego ogrodu

W tym roku zmienia się formuła sceny. Organizatorzy zapraszają przyszłe pary młode oraz ich bliskich do tajemniczego, białego ogrodu - to właśnie on stanie się sceną usytuowaną w samym sercu wydarzenia.

Zaprezentowane zostaną najnowsze ślubne trendy, a ekspertki beauty na żywo stworzą najpiękniejsze makijaże i fryzury dla Panny Młodej. Podczas trzeciej edycji wydarzenia nie zabraknie warsztatów dla par młodych, a dla wszystkich odwiedzających przygotowano konkurs z nagrodami od partnerów.

Organizatorzy zapraszają na indywidualne spotkania z wystawcami, których oferty znacząco odbiegają od komercyjnych rozwiązań, a za każdym z właścicieli stoi prawdziwa historia pasji i zaangażowania. Wśród partnerów kolejnej edycji znaleźli się: uznani floryści, makijażystki, fryzjerki, projektanci, jubilerzy, właściciele manufaktur cukierniczych, pasjonatki beauty, creme de la creme podlaskiej branży ślubnej.

Więcej informacji: Targi Ślubne w Białymstoku

Monika Zysk
24@bialystokonline.pl

1172 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39