Białystok Online

58900

Ford Puma 1.0 EcoBoost 125 KM mHEV Hybrid, automatyczna skrzynia biegów, rok produkcji 2022, kupiony w Polskim salonie, bogata wersja wyposażenia Titanium, gwarancja producenta do 31.03.2027.
Auto zostało zakupione jako nowe w salonie Forda na leasing, a następnie wykupione i użytkowane do chwili obecnej przez jednego właściciela.
Ford Puma jest bezwypadkowy, nie brał udziału nigdy w żadnym zdarzeniu drogowym, posiada wszystkie szyby oryginalne, oraz fabryczny lakier na całej karoserii.
Samochód był serwisowany zgodnie z zaleceniami producenta, pod stałą opieką serwisu, cała historia serwisowa udokumentowana, na auto została przedłużona gwarancja autoryzowanego serwisu Forda do 31.03.2027.
Puma utrzymany w stanie perfekcyjnym, środek bez przetarć, uszkodzeń tapicerki, lakier bez zarysowań, wgnieceń, bardzo ładny niebieski metalik.
Auto w doskonałym stanie technicznym 100 % bezwypadkowe, przeglądy wykonywane zgodnie z zaleceniami producenta.
dodane: 2026-04-28 20:39:24 ID: 5162259
Skontaktuj się

502547...

Czyżew

Inne ogłoszenia użytkownika
Zobacz także
Firmy
dodaj ogłoszenie
Kategoria