Galeria na Płocie czeka na twoje zdjęcia

2011.02.08 00:00
Społeczne Liceum STO przy ul. Fabrycznej szuka autorów zdjęć do swojej kolejnej edycji Galerii na Płocie. Szanse na zaprezentowanie swoich prac ma każdy, kto tylko zainteresuje nimi organizatorów.
Galeria na Płocie czeka na twoje zdjęcia
Fot: MASZ- MEDIA

Choć do siódmej edycji wystawy jest jeszcze sporo czasu (przewidziana jest na wrzesień) uczniowie i nauczyciele SLO STO już rozpoczynają przygotowania do niej i proszą o nadsyłanie zdjęć.

- Potrzebujemy tylko elektroniczną formę zdjęcia, bez realnej odbitki, te robimy sami, więc autor nie musi inwestować w swoją wystawę - zachęca Ewa Drozdowska, dyrektor SLO STO przy ul. Fabrycznej 10. Galeria na płocie to szkolny pomysł na przerwanie codziennej rutyny i nudy. Pierwsza wystawa miała miejsce w 2005 roku i zdaniem licealistów, była dużym zaskoczeniem dla mieszkańców Białegostoku.

Pierwsza Galeria Młodych była plonem konkursu "Nasze miasto" i "Sakralny wymiar Podlasia", od ubiegłego roku pomysły na temat wystawy sugerują autorzy zdjęć. Ostatnio został pokazany Pakistan i Iran, oraz Chiny w obiektywie Nelly Kamiński.

Zdjęcia można przesyłać na adres: slosto@wp.pl z dopiskiem "Prace fotograficzne do Galerii" i danymi kontaktowymi autora (e-mail, nr telefonu).

MAG

760 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39