Gwiazda disco-polo wystąpi na Podlasiu. Wstęp wolny

2023.07.18 17:13
Nadchodzi festyn rodzinny w Klepaczach. W programie są atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Na scenie będą występy muzyczne, a gwiazdą wieczoru będzie zespół Imperium.
Gwiazda disco-polo wystąpi na Podlasiu. Wstęp wolny
Fot: Imperium
Zespół Imperium wystąpi na festynie rodzinnym w Klepaczach

W programie festynu w Klepaczach są różnorodne animacje dla dzieci, w tym warsztaty kreatywne, gry i zabawy. Dzieci będą miały okazję skorzystać z dmuchańców oraz wziąć udział w przejażdżkach konnych. Dodatkowymi atrakcjami będą makieta szlaku kolejowego, a także pokaz sprzętu OSP Klepacze i Olchówka oraz Grupy Ratowniczej MEDIVAL Białystok.

Zaplanowane są także atrakcje dla miłośników motoryzacji. Będą mogli podziwiać zabytkowe motory Moto-Zabytki Podlasie, a także uczestniczyć w wystawie samochodów elektrycznych marki Mercedes.

Podczas festynu będą dostępne stoiska handlowe i ogródek gastronomiczny z różnorodnymi przysmakami. Ponadto, zaplanowany jest kiermasz charytatywny na rzecz prezesa OSP Olchówka, gdzie będzie można wesprzeć szlachetny cel.

W późniejszych godzinach na scenie zaprezentują swoją twórczość zespoły muzyczne. Wystąpią: Klepaczanki, Hetmanki oraz AleMiKa. Gwiazdą wieczoru będzie grupa Imperium. To zespół wykonujący muzykę disco polo, założony w 1990 roku w Białymstoku. Ich dorobek to 16 albumów, a także liczne przeboje takie jak "Jesteś mym snem" lub "Hej dziewczyno". W 2022 roku ich utwór "Wirują światła" uzyskał certyfikat złotej płyty.

Wydarzenie rozpocznie się w niedzielę (23.07) o godz. 14:00, na terenie zielonym przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Klepaczach.

Więcej informacji: Festyn rodzinny

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1547 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39