Helios zaprasza na nowe premiery. Nie będzie nudy!

2024.06.06 13:24
Nowy repertuar od kina Helios jest już dostępny. W tym kinowym tygodniu (7-13 czerwca) czeka nas moc wrażeń. Animacja, horror, a może kino akcji? To wszystko nas czeka!
Helios zaprasza na nowe premiery. Nie będzie nudy!
Fot: Kadr z filmu "The Watchers"

Premierowo będzie można obejrzeć:

"Bad Boys Ride or Die" to kontynuacja amerykańskiej serii filmów "Bad Boys" o nieustraszonych policjantach. Tym razem kapitan Howard zostaje niesłusznie oskarżony o przestępstwa narkotykowe. Mike i Marcus, znani jako Bad Boys, postanawiają oczyścić jego dobre imię. Gdy jednak zbliżają się do odkrycia prawdy, zostają wrobieni w przestępstwo. Teraz są ścigani nie tylko przez policję, ale również przez kartel narkotykowy i każdy gang w mieście. W głównych rolach zobaczymy Willa Smitha i Martina Lawrence'a.

"The Watchers" opowiada historię 28-letniej artystki Miny, która gubi się w rozległej, dziewiczej puszczy zachodniej Irlandii. Znajdując schronienie, odkrywa, że jest ono pułapką, w którą wpadła razem z trójką nieznajomych. Każdej nocy są obserwowani i prześladowani przez tajemnicze stwory. W roli głównej występuje Dakota Fanning.

"Basia. Jestem w sam raz" to animowana produkcja dla dzieci w reżyserii Marcina Wasilewskiego, oparta na książkach Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak. Główna bohaterka, Basia, jest pełną humoru i energii dziewczynką, która uwielbia żelki, zwierzęta oraz spędzanie czasu z przyjaciółmi i swoim pluszowym misiem. Każdy dzień jest dla niej nową przygodą. Podczas seansu w kinach Helios zostaną wyświetlone cztery odcinki serialu opowiadającego o przygodach Basi.

"Jurek Maskonurek: Misja Puffinów" opowiada o przygodach ptaszków maskonurów: Didiego, Pati, Tika, Taka i Jurka. Po zdobyciu super mocy, udaje im się uciec z niewoli złowrogiego morsa Otto von Arktusa. Wróg jednak nie zamierza się poddać i tworzy coraz to nowe wynalazki, aby zapanować nad dzielnymi ptakami oraz całą krainą. Jego maszyny jednak zanieczyszczają Arktykę. Puffiny muszą stanąć w obronie przyrody i mieszkańców Tajgogrodu.

"W głowie się nie mieści 2" to kontynuacja hitu Disneya i Pixara o tytule "W głowie się nie mieści". Tym razem bohaterka historii, Riley jest już nastolatką, a w jej ciele pojawiają się nowe emocje. Zaczyna się od przybycia Niepokoju, na którym się nie kończy.

Repertuary:
REPERTUAR Kina Helios w Alfa Centrum 7-13 czerwca
REPERTUAR Kina Helios Atrium Biała 7-13 czerwca
REPERTUAR Kina Helios Białystok Jurowiecka 7-13 czerwca

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1429 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39