Herbuś, Mroczek i Qczaj na białostockiej scenie. Można rezerwować bilety

2023.10.24 06:45
W listopadzie na scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej będzie wystawiany spektakl "Ślub doskonały: I że Cię nie opuszczę aż do śmiechu". W obsadzie znalazły się nazwiska bardzo dobrze znane widowni polskiej sceny teatralnej, a także wielbicieli polskich filmów i seriali. Już teraz można zarezerwować bilety.
Herbuś, Mroczek i Qczaj na białostockiej scenie. Można rezerwować bilety
Fot: Materiały organizatora

Spektakl "Ślub doskonały: I że Cię nie opuszczę aż do śmiechu" odbędzie się 11 listopada w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

"Ślub doskonały: I że Cię nie opuszczę aż do śmiechu"

"Ślub doskonały" to dzieło cenionego i szanowanego autora, Robina Hawdona, które podbiło serca widzów zarówno na Broadwayu, jak i w innych zakątkach globu. Wątek miłosny i konflikt serca z rozumem to tematy, które zawsze przyciągały uwagę twórców i publiczności. W "Ślubie doskonałym" przed oczami bohaterów stają egzystencjalne pytania dotyczące natury małżeństwa. Czy to tylko wynik rozsądku i presji społecznej, czy może prawdziwa miłość daje pełnię szczęścia i radości? To pytanie towarzyszy postaciom przez całą historię, tworząc niezapomniany konflikt.

W spektaklu będzie można spotkać 7 postaci, które przeżywają cały wachlarz emocji. Niektóre momenty bawią do łez, a inne dostarczają wzruszeń i romantyzmu. To właśnie ta różnorodność uczuć sprawia, że "Ślub doskonały" jest tak popularny i uwielbiany przez widzów.

Wartka akcja, błyskotliwe dialogi i doskonały humor to atuty tego spektaklu - zapewniają organizatorzy. Publiczność ma okazję przeżyć chwile pełne śmiechu, a zarazem zadumać się nad głębokimi przemyśleniami o miłości i małżeństwie. To połączenie elementów komedii z momentami refleksji czyni "Ślub doskonały" tak wyjątkowym.

W obsadzie znalazły się nazwiska takie jak: Michał Milowicz, Marek Włodarczyk, Daniel Józek "Qczaj", Edyta Herbuś, Kaja Paschalska, Anna Gzyra, Magdalena Górska, Daria Zawratyńska, Magdalena Waligórska, Olga Borys, Mateusz Łapka, Filip Orliński, Marcin Mroczek i Rafał Mroczek.

Więcej informacji: Ślub doskonały: I że Cię nie opuszczę aż do śmiechu

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

656 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39