Hihilista po raz drugi. Duże zainteresowanie wydarzeniem

2018.11.30 10:54
Mieszko Minkiewicz wystąpi z premierowym materiałem. Zaprezentuje go pod tajemniczą nazwą "Hihilista".
Hihilista po raz drugi. Duże zainteresowanie wydarzeniem
Fot: Mieszko Minkiewicz

Bilety na środowy występ zostały wyprzedane, dlatego organizowana jest druga impreza - odbędzie się już w sobotę (1.12).

Mieszko Minkiewicz to stand-uper z dziesięcioletnim komediowym stażem. Romansował z kabaretem, improwizacją i YouTube. Grał na większości festiwali komediowych, gdzie zgarnął sporo nagród solowych i zespołowych. Zdarzało mu się też robić stand-up z gitarą, przez co nie przepadają za nim ani stand-uperzy, ani kabareciarze. Występował na antenie Polsatu, TVP 2, TVP Rozrywka, Nowa TV i Comedy Central. Aktywnie animuje komedię na Podlasiu, skąd pochodzi, a także w Warszawie, gdzie mieszka.

Lista nagród zdobytych przez kabareciarza jest naprawdę imponująca: Grand Prix stand-uperów oraz Nagroda Publiczności na festiwalu Kopalniak w Wałbrzychu w 2017 r., Grand Prix na festiwalu Parodii i Pastiszu Parodiola w Olsztynie w 2017 r., Grand Prix na festiwalu Czapka w Częstochowie w 2017 r., I miejsce na konkursie stand-upowym festiwalu FETKA w Skierniewicach w 2017 r., III miejsce na XXXII Ogólnopolskim Turnieju Małych Form Satyrycznych Bogatynia w 2015 r.

Impreza rozpocznie się o godz. 18.00 w pubie Hary. Portal BiałystokOnline jest patronem medialnym wydarzenia.

Zobacz też: Stand-up Mieszko Minkiewicz "Hihilista" - drugie wydarzenie

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1034 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39