Horror, komedia, a może dramat? Helios zaprasza na gorące premiery

2024.04.04 14:48
Kino Helios prezentuje nowy repertuar na ten tydzień (5-11 kwietnia). Tym razem na ekranach będzie można zobaczyć premierowo "Omen: Początek", "Szkoła magicznych zwierząt. Tajemnica szkolnego podwórka" i "Kobieta z...".
Horror, komedia, a może dramat? Helios zaprasza na gorące premiery
Fot: Kadr z filmu "Kobieta z..."

Premierowo będą prezentowane:

"Omen: Początek" przedstawia historię Amerykanki, która zostaje wysłana do Rzymu, aby poświęcić swoje życie służbie Kościoła. Jej podróż zostaje jednak zachwiana przez siły zła, które zaczynają podważać jej wiarę. Kobieta odkrywa również przerażający spisek, który ma na celu przyniesienie na świat uosobienia wcielonego zła. "Omen: Początek" to sequel filmu "Omen" z 1976 roku. Film będzie prezentowany w repertuarze kin Helios w Galerii Alfa, Atrium Biała i Galerii Jurowieckiej.

"Szkoła magicznych zwierząt. Tajemnica szkolnego podwórka" to opowieść o niezwykłej szkole, którą prowadzi panna Cornfield. Gdy nauczycielka otrzymuje zadanie wystawienia spektaklu o początkach szkoły, zaczyna się prawdziwe zamieszanie. Dyrektor ma swój własny pomysł na historię, a wybór głównej aktorki budzi burzę emocji. W międzyczasie tajemnicze zjawisko sprawia, że szkolne patio przypomina szwajcarski ser z mnóstwem dziur. Produkcja pojawi się w repertuarze kin Helios w Galerii Alfa, Atrium Biała i Galerii Jurowieckiej.

"Kobieta z..." ukazuje życie Anieli Wesołej, która dorastała w małym miasteczku, a jej droga życiowa pozornie przypominała zwykłą historię, skupiając się na pracy, miłości, zawarciu związku małżeńskiego i tworzeniu rodziny. Aniela nie mogła jednak nigdy w pełni być sobą, ponieważ przyszła na świat w męskim ciele. "Kobieta z..." to opowieść o walce o własną tożsamość i akceptację. W rolach głównych występuje Mateusz Więcławek, Joanna Kulig i Małgorzata Hajewska-Krzysztofik. Film będzie można zobaczyć w repertuarze kina Helios w Galerii Alfa.

"Czerwone maki" to opowieść z perspektywy młodego chłopaka, Jędrka, który po koszmarze niewoli opuścił Rosję razem z Armią Andersa. Doświadczenia z czasów niewoli przemieniły go z chłopca z dobrej rodziny w kombinatora gotowego na wszystko, by przetrwać. Decydujący atak na broniony przez Niemców klasztor na Monte Cassino, gdzie Jędrek walczy, będzie punktem zwrotnym zarówno dla losów wielu żołnierzy, jak i dla niego. Produkcja zagości w repertuarze kin Helios w Galerii Alfa, Atrium Biała i Galerii Jurowieckiej.

"Pogromcy duchów: Imperium lodu" przedstawia historię rodziny Spenglerów, która przeprowadza się do Nowym Jorku i rozpoczyna współpracę z oryginalnymi Pogromcami Duchów. Dzięki ich tajnemu laboratorium badawczemu, walka z duchami osiąga zupełnie nowy poziom. Jednakże, gdy starożytny artefakt uwolni złą moc, bohaterowie zostaną wystawieni na ciężką próbę, próbując powstrzymać nadchodzącą epokę lodowcową i ocalić świat. Film będzie można wybrać do obejrzenia w repertuarze kin Helios w Galerii Alfa, Atrium Biała i Galerii Jurowieckiej.

Repertuary:
REPERTUAR Kina Helios w Alfa Centrum 5-11 kwietnia
REPERTUAR Kina Helios Atrium Biała 5-11 kwietnia
REPERTUAR Kina Helios Białystok Jurowiecka 5-11 kwietnia

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1589 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39