Hotel Atlanta ***

Jeżewo Stare
16-080 Tykocin

tel. 85 718 15 80, 798 381 381
Czynne: 24 h
Karty płatnicze: tak
Ilość wyświetleń: 21576

Obiekt i lokalizacja

Nowoczesny, komfortowy hotel, położony w województwie podlaskim, zaledwie 30 km od centrum Białegostoku plasuje kompleks w czołówce najatrakcyjniejszych obiektów noclegowo - szkoleniowych.

Hotel posiada 36 przestronnych, klimatyzowanych pokoi (68 miejsc noclegowych), oraz 1 pokój przygotowany dla osób niepełnosprawnych, a także strefę fitness zapewniającą relaks po dniu pełnym wrażeń. Między godziną 6:30 a 10:30 zapraszamy na bogaty bufet śniadaniowy do naszej restauracji hotelowej. Dodatkowo hotel posiada 143 miejsca parkingowe w tym 10 dla samochodów ciężarowych oraz 4 miejsca dla autokarów.

Atmosferę hotelu łączy intymność z elegancją i funkcjonalnością profesjonalnego ośrodka szkoleniowo – konferencyjnego. Ciekawy układ pomieszczeń, możliwość dowolnej aranżacji sali oraz nowoczesny sprzęt audiowizualny do dyspozycji gości czynią ofertę hotelu Atlanta kompletną i szczególnie atrakcyjną. Dodatkowo do Państwa dyspozycji oddajemy duży parking oraz ogród.

Konferencje

Oferta konferencyjna Hotelu Atlanta daje szereg możliwości zorganizowania udanych prezentacji, szkoleń, konferencji, czy też spotkań firmowych.

Klimatyzowane sale wielofunkcyjne z doświetleniem dziennym, jak i ich profesjonalne wyposażenie techniczne świadczy o atrakcyjności Hotelu. Sukces każdego spotkania leży w doskonałej logistyce i dbałości o szczegóły, dlatego do Państwa dyspozycji oddajemy nasz zespół pracowników, których profesjonalizm i zaangażowanie sprawią, że organizacja konferencji w naszym Hotelu będzie wyjątkowo przyjemna, a każde spotkanie czy szkolenie będzie zawsze udane.

Hotel Atlanta oferuje trzy sale o łącznej powierzchni 760 m2.

Powierzchnia największej Sali Konferencyjnej wynosi blisko 500 m2, pozwalając na organizację spotkań do 400 osób. Sala wyposażona jest w indywidualnie sterowaną klimatyzację oraz najnowszy sprzęt konferencyjny i audio-video.

Wesela

Hotel Atlanta to wymarzone miejsce, by świętować wszystkie Ważne Dni. Elegancka i przestronna sala będzie doskonałym tłem dla przyjęć weselnych w każdym klimacie. Pomieszczenie ma powierzchnię blisko 500 m2, pomieści do 400 gości weselnych. Możliwość podziału czyni ją wyjątkowo łatwą do aranżacji również dla mniejszych grup. Propozycją dla naszych Gości jest kuchnia polska w nowoczesnym wydaniu.

Pomożemy również Państwu w opracowaniu scenariusza przyjęcia, tematu przewodniego oraz menu. Proponujemy atrakcyjne pakiety weselne w cenie już od 190 złotych za osobę!

Wszystko po to, aby Para Młoda ze spokojem powierzyła nam rolę gospodarzy tego najważniejszego dnia.

Bar bistro

Pośrodku podlaskich pól, z dala od zgiełku miasta, postanowiliśmy stworzyć restaurację, która będzie wyróżniała się smakiem i dbałością o detale. Udowadniamy, że nie lokalizacja, a zespół kucharzy I ich doświadczenie jest istotą współczesnej gastronomii.

Wierzymy, że w dobie poszukiwań wyjątkowych smaków wymagający Gość odwiedzi nasze miejsce i będzie do niego wracał. Zamysłem restauracji było połączenie najnowszych trendów z tradycyjną kuchnią polską. Różnorodność składników i lokalnych specjałów gwarantuje doskonałą jakość.

Hotel Atlanta dodatkowo posiada bar typu bistro dostępny przez 24h/dobę dla wszystkich Gości hotelowych, jak i przejezdnych, którzy chcą w szybki i wygodny sposób zaspokoić swój głód. Miejsce to jest doskonałe na spotkanie lunchowe, jak i spędzenie spokojne wieczoru.

Skrzynkę pocztową sprawdzamy codziennie, toteż możecie Państwo liczyć na szybką i rzetelną odpowiedź.
email: recepcja@hotelatlanta.pl

Zapraszamy również na naszego facebooka: www.facebook.com/atlantajezewo

Hotel Atlanta ***
Hotel Atlanta ***
Hotel Atlanta ***
Hotel Atlanta ***
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
771 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39