Hotel Ibis Styles Białystok

Al. Piłsudskiego 25
15-444 Białystok

tel. 85 877 25 00, 519 689 280
Czynne: 24h
Karty płatnicze: tak
Ilość wyświetleń: 74947

Hotel ibis Styles Białystok łączy zalety dużego miasta z bliskością natury. Doskonała lokalizacja hotelu w samym centrum miasta przy Galerii Jurowiecka jest jego wielkim atutem. Z okien 129 komfortowych pokoi roztacza się widok na zabytkową panoramę miasta, a sąsiedztwo rzeki Białej oferuje przedsmak malowniczej przyrody regionu. Do dyspozycji gości jest również 9 apartamentów rodzinnych oraz pokoje z dodatkową sofą dla dzieci. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację oraz bezpłatne Wifi.

Przekraczając próg hotelu goście poczują się jak w leśnym zagajniku lub na dzikiej łące. Nowoczesna architektura wnętrz hotelu ibis Styles Białystok oparta jest na formach i strukturach podpatrzonych w naturze. Przyroda przenika do wnętrz hotelu nadając im kojącą, pozytywną atmosferę, w której można odpocząć i zregenerować siły. Stonowane barwy: zielenie, beże i szarości działają kojąco na przesycone wrażeniami oczy. Zabawne akcenty: numery pokoi w kształcie ptaszków i domki dla ptaków w restauracji wprowadzają gości w pozytywny nastrój na cały pobyt. Dodatkowo łóżko Sweet Bed by ibis Styles gwarantuje gościom wspaniały wypoczynek.

W Restauracji QuQułka serwujemy dania kuchni polskiej, regionalnej i międzynarodowej w tym menu dziecięce. Do dyspozycji gości jest również bar, kącik kawowy, kącik zabaw dla dzieci, sauna, siłownia a także podziemny parking (płatny). Przy recepcji znajduje się kącik relaksu z biblioteką, który przyciąga przytulną atmosferą gniazda. Na najmłodszych gości czekają upominki niespodzianki oraz liczne udogodnienia jak łóżeczka, przewijaki, krzesełka w restauracji, zastawa stołowa czy fotelik samochodowy. Dzięki tym rozwiązaniom hotel ibis Styles Białystok dedykowany jest całym rodzinom.

Z myślą o potrzebach biznesu zaprojektowano 13 profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 630mkw, rozmieszczonych na trzech piętrach hotelu. Ich nazwy to Orlik, Bielik, Dzięcioł, Drozd, Ibis, Kos, Czajka, Kormoran, Bocian, Żuraw, Skowronek, Słowik czy Sikorka. Nazwy sal konferencyjnych nawiązują do bliskości obszarów chronionych jak Białowieski czy Biebrzański Park Narodowy.

W hotelu ibis Styles Białystok goście przeżyją wyjątkową podróż po świecie przyrody, podczas której odzyskają wewnętrzną równowagę i poczują się swobodnie jak ptak.

Hotel Ibis Styles Białystok
Hotel Ibis Styles Białystok
Hotel Ibis Styles Białystok
Hotel Ibis Styles Białystok
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
1618 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39