Hurtownia IKONKA - KIK sp. z o.o. sp. k.

Al. 1000-lecia Państwa Polskiego 8
15-111 Białystok

tel. 533 800 863
Czynne: PN - PT: 8.00 - 16.00
Karty płatnicze: nie
Ilość wyświetleń: 39577

Internetowa hurtownia wielobranżowa Ikonka prowadzi sprzedaż przede wszystkim w modelu hurtowym - tą formę współpracy wybiera większość naszych Partnerów.

HURTOWNIA IKONKA - FORMY WSPÓŁPRACY
Współpracuj z Hurtownią Ikonka w jednym z 3 modeli sprzedaży

  • klasyczna sprzedaż hurtowa,
  • import na zlecenie,
  • dropshipping.

SPRZEDAŻ HURTOWA
Sprzedaż prowadzona w modelu hurtowym to główny filar naszej działalności - od 2011 roku zajmujemy się importem i dostarczaniem produktów do magazynów naszych Partnerów. Zaopatrujemy sklepy z zabawkami  i akcesoriami dla dzieci, ale też sklepy wielobranżowe, kosmetyczne, fryzjerskie, sklepy z elektroniką, sportowe czy zoologiczne, z własnym zapleczem logistycznym.

IMPORT NA ZLECENIE
Wspólny import z krajów Azji (Chiny, Turcja) jest  najkorzystniejszą cenowo opcjaą, jeśli posiadasz własny magazyn. Cały proces w skrócie wygląda mniej więcej tak: wybierasz towar, który chcesz importować, wysyłasz nam link do produktu, my wyceniamy całą operację i jeśli akceptujesz cenę zaczynamy organizować dostawę prosto do Twojego magazynu. Nie narzucamy minimum

DROPSHIPPING
Dropshipping to rozwiązanie dla przedsiębiorców rozpoczynających swoją przygodę z handlem. W tym modelu potrzebujesz na początek niewielkiego budżetu: wystarczy, że masz swój sklep internetowy lub konto na platformie sprzedażowej, jak Allegro i możesz działać.
Hurtownia zajmuje się pozyskaniem, magazynowaniem i dostarczeniem towarów do Twoich klientów, zaś Twoje zadanie to dotarcie do Klientów oraz przekazywania zamówień do hurtowni.

O NAS
W Hurtowni Ikonka możesz liczyć na doskonałą obsługę, jak i najwyższej jakości produkty. Nie jesteśmy tylko dostawcą - jesteśmy Twoim partnerem w biznesie i zależy nam na Twoim sukcesie.

Rozpoczynając współpracę z nami będziesz miał swojego opiekuna handlowego, która zadba, by nasza współpraca przebiegała bezproblemowo.

DLACZEGO WARTO WSPÓŁPRACOWAĆ Z HURTOWNIĄ IKONKA?

  • ponad 20 lat doświadczenia w branży,
  • współpracujemy ze sprzedawcami portali: Allegro, E-bay czy Amazon, zaopatrujemy też sklepy stacjonarne, e-sklepy i sieci handlowe w całej Polsce i w Europie,
  • sieć kontaktów handlowych z producentami i bezpośredni import produktów z zagranicznych fabryk sprawia, że nasze towary mają bardzo dobry stosunek jakości do ceny,
  • większość produktów dostaniesz u nas “od ręki” - nasz magazyn ma powierzchnię ponad 3 tys. m2, co pozwala nam bezpiecznie przechowywać nawet duże ilości towaru,
  • każdy z naszych partnerów od razu dostaje swojego opiekuna handlowego, który pomaga przejść przez wszystkie procesy związane z zakupem, a w razie problemów stara się znaleźć jak najlepsze i najszybsze rozwiązanie.
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
1225 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39