I Podlaskie Forum E-biznesu na Wydziale Zarządzania PB

2011.11.24 00:00
Warsztaty i wideokonferencje z udziałem specjalistów od e-biznesu, stoiska wystawiennicze, licznie prezentacje firm e-biznesu i salon e-rozrywki to główne segmenty pierwszego w województwie podlaskim Forum E- biznesu.
I Podlaskie Forum E-biznesu na Wydziale Zarządzania PB
Fot: sxc.hu

Celem wydarzenia jest promocja środowiska e-biznesu wśród mieszkańców, studentów i uczniów szkół średnich województwa podlaskiego poprzez przedstawienie możliwości, jakie stwarza e-biznes. Zaprezentowane zostaną osoby, których "ścieżki" e-biznesu przyniosły im sukces na rynku, a liczne warsztaty i wideokonferencje dostarczą wiedzy w zakresie przygotowania i realizacji własnego e-biznesu. Zostały ostanie wolne miejsca na warsztaty i prezentacje m.in na wideokonferencję z Tomaszem Bagińskim na temat animacji i nowoczesnych technik multimedialnych i efektów specjalnych czy na warsztaty z prof. Tomaszem Skorkiem nt. nowoczesnych form kształcenia w USA i Kanadzie np. Itunes i wirtualnej klasy.

Wszystkie prezentacje, prelekcje i warsztaty odbędą się na Wydziale Zarządzania Politechniki Białostockiej przy. ul. Ojca Tarasiuka 2 w Kleosinie w dniach 25-26 listopada.

Organizatorem I Podlaskiego Forum e-biznesu jest Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej i Kurier Poranny. Szczegółowe informacje na stronie: http://forumebiznesu.pl/

MAG

1875 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39