Ich inspiracja to ikony muzyki bluesowej. Wystąpią już niebawem w Famie [KONKURS]

2024.03.24 09:54
W ramach najbliższego koncertu z cyklu "Jazz na BOK-u", na scenie Klubu Fama wystąpi zespół 48h Jazz Band. Ich muzyka jest owocem inspiracji legendami bluesa i nie tylko.
Ich inspiracja to ikony muzyki bluesowej. Wystąpią już niebawem w Famie [KONKURS]
Fot: Materiały organizatora

Zespół 48h Jazz Band wystąpi w środę (27 marca) w Famie w ramach cyklu "Jazz na BOK-u".

48h Jazz Band

48h Jazz Band to zespół, który powstał w Ełku. Grupa wykonuje własne tematy muzyczne, które inspirowane są muzyką smoothjazzową. Ich inspirację stanowią takie postaci jak Joe Bonamasa, John Scofield, John Mayer, Ronnie Jordan, czy też George Benson, czyli jedne z najważniejszych osobistości ze świata muzyki bluesa, rocku i jazzu. Instrumentem wiodącym w ich twórczości jest gitara, jednak całość dopełniona jest delikatnym groovem, który niesiony jest przez pianino i saksofon. 48h Jazz Band wydał w 2019 roku autorską płytę "Groove Majster", która dostępna jest na platformach streamingowych.

W skład zespołu wchodzą: Wojciech Wrona (gitara), Paweł Głowicki (gitara basowa), Kamil Skorupski (saksofon), Marek Raczkowski (piano) i Igor Ostaszewski (perkusja).

Organizujemy konkurs, w którym można wygrać zaproszenia na wydarzenie. Aby je zdobyć można wziąć udział w konkursie dostępnym TUTAJ.

WIĘCEJ INFORMACJI: Jazz na BOK-u: 48h Jazz Band

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl
1853 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39