Idziesz na mecz i stajesz do walki o nagrody. Na taki pomysł wpadł białostocki klub

2022.09.08 15:06
W piątek (9.09) o godz. 18.00 Dojlidy Białystok rozegrają pierwszy w tym sezonie mecz Lotto Superligi tenisa stołowego. Domowe starcie z Polonią Bytom będzie szansą na zgarnięcie atrakcyjnych nagród.
Idziesz na mecz i stajesz do walki o nagrody. Na taki pomysł wpadł białostocki klub
Fot: Dojlidy Białystok

Dojlidy Białystok postanowiły, że w sezonie 2022/2023 na kibiców, którzy zdecydują się przyjść do hali Zespołu Szkół Rolniczych, czekać będą nie tylko widowiskowe wymiany uderzeń i sportowe emocje, ale także nagrody. Tą główną, ufundowaną przez Toyota Auto Park Białystok, jest nowy samochód Toyota RAV4 Plug-in z pełnym bakiem na cały weekend. Ponadto w trakcie wszystkich domowych meczów Dojlid do zgarnięcia będą vouchery do wykorzystania w restauracji Tokaj lub pizzerii Picobello Pizza&Grill. Ich kwota to 150 zł.

Aby wziąć udział w losowaniu nagród, należy przyjść 15 minut przed rozpoczęciem spotkania i pobrać bilecik z indywidualnie przypisanym numerkiem. Losowania odbywać się mają w trakcie meczów między pojedynkami.

- Zapraszam serdecznie wszystkich kibiców i sympatyków tenisa stołowego na mecz, który odbędzie się 9 września o godzinie 18.00 na dużej hali Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku. Doping widowni stanowi niezwykle ważny element w przypadku spotkań rozgrywanych u siebie, liczymy zatem na wsparcie. Zależy nam, żeby Dojlidy były liderem wśród klubów Lotto Superligi w zakresie budowania świetnej atmosfery i frekwencji na meczach. Dołożymy wszelkich starań, żeby tak było - mówi Piotr Anchim, menedżer białostockiego klubu.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1744 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39