Imprezy sylwestrowe w Białymstoku. Sprawdź, gdzie można się wybrać! [LISTA]

2023.12.19 14:38
Już 31 grudnia będziemy świętować tegoroczny Sylwester i powitanie 2024 roku! Z tej okazji, w Białymstoku szykuje się mnóstwo atrakcji. W planie jest Sylwester Miejski, ale nie tylko.
Imprezy sylwestrowe w Białymstoku. Sprawdź, gdzie można się wybrać! [LISTA]
Fot: Materiały organizatorów

Sylwester Miejski w Białymstoku

Na Rynku Kościuszki w Białymstoku wystąpią: YUOS i Mega Band, Papa D oraz DJ Adamus. W planie jest również pokaz laserów. Wieczór będzie pełen różnorodnych brzmień, od elektroniki po klasykę polskiej muzyki rozrywkowej.

Więcej informacji: Sylwester Miejski 2023


Gala Sylwestrowa z Małgorzatą Walewską

W Operze i Filharmonii Podlaskiej odbędzie się Gala Sylwestrowa z Małgorzatą Walewską. Wydarzenie odbędzie się z udziałem divy operowej Małgorzaty Walewskiej w towarzystwie Orkiestry OiFP pod dyrekcją Maestro Mirosława Jacka Błaszczyka. Wieczór obejmie najsłynniejsze arie operowe, operetkowe, piosenki z musicali oraz walce i polki. Gośćmi specjalnymi będą Wioletta Chodowicz, Adam Zdunikowski i Rafał Supiński.

Więcej informacji: Gala Sylwestrowa z Małgorzatą Walewską


Sylwester w Nie Teatrze

W Nie Teatrze wieczór sylwestrowy będzie wypełniony muzyką, tańcem i burleską w stylu lat 20. Impreza będzie inspirowana atmosferą prohibicji i filmem "The Great Gatsby", ponieważ widowisko "Show Burlesque Dance Live Band" z udziałem królowej burleski, Lillet L’amour, oraz zespołu na żywo przeniesie uczestników w klimat tamtej epoki. Goście będą mieli okazję do zabawy przy otwartym barze, koktajlach i przekąskach, podczas gdy wokaliści, konferansjerzy oraz Live Band zapewnią roztańczoną atmosferę na parkiecie.

Więcej informacji: Sylwester w Nie Teatrze


Spektakl sylwestrowy: "Dekameron"

W Auli Wydziału Nauk o Edukacji UwB będzie prezentowany spektakl "Dekameron" Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku. Sztuka inspirowana jest twórczością Giovanniego Boccaccia. Jego akcja toczy się w roku 1348, podczas epidemii dżumy we Florencji, gdzie dziesięcioro bohaterów postanawia uciec przed zarazą do willi poza miastem. W oparciu o dzieło Boccaccia, aktorzy przeniosą widzów w świat miłości, zdrady i rozterek serca.

Więcej informacji: Spektakl sylwestrowy: "Dekameron"


Sylwester przedpremier w Kinie Forum

W Kinie Forum odbędzie się Sylwester przedpremier. Na ekranie będą prezentowane filmy: "Pierwszy gol", "Będzie lepiej" i "Kos".

Więcej informacji: Sylwester przedpremier w Kinie Forum


Filmowy Sylwester w kinach Helios

W kinach Helios będzie prezentowany Filmowy Sylwester. Na ekranach będą wyświetlane dwa zestawy filmowe. W pierwszym zestawie znalazły się produkcje "Ferrari" i "Dream Scenario", natomiast w drugim "Fuks 2" i "Pierwszy gol".

Więcej informacji:
Filmowy Sylwester: Zestaw 1 w Galerii Alfa
Filmowy Sylwester: Zestaw 2 w Galerii Alfa
Filmowy Sylwester: Zestaw 1 w Atrium Biała
Filmowy Sylwester: Zestaw 2 w Atrium Biała

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1043 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39