Instalacje fotowoltaiczne. Białostoczanie mogą wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu

2021.11.02 16:00
BOF organizuje szkolenie na temat efektywności oraz bezpieczeństwa instalacji fotowoltaicznych. Słuchacze dowiedzą się m.in. czy tania instalacja jest bezpieczna i czego należy wymagać od firmy.
Instalacje fotowoltaiczne. Białostoczanie mogą wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu
Fot: Pixabay

Stowarzyszenie Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego (BOF) organizuje dla mieszkańców Białegostoku bezpłatne szkolenie "Efektywność i bezpieczeństwo instalacji fotowoltaicznych".

Spotkanie zostanie poprowadzone przez ekspertów Stowarzyszenia BOF – pracowników Politechniki Białostockiej, nie powiązanych z żadną firmą komercyjną.

Na szkoleniu będzie można dowiedzieć się wszystkiego o wyborze efektywnej instalacji fotowoltaicznej dostosowanej do indywidualnych potrzeb czy wymaganiach stawianych bezpiecznej instalacji. Padnie odpowiedź, czy tania instalacja jest instalacją bezpieczną, słuchacze dowiedzą się także, czego należy wymagać od firmy instalacyjnej w trakcie i po wykonaniu prac.

Eksperci odpowiedzą na najczęściej zadawane pytania, na które instalatorzy nie zawsze chcą udzielić wyczerpujących odpowiedzi.

Liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorzy zachęcają zainteresowanych o przesyłanie swoich zgłoszeń na adres: biuro@bof.org.pl lub telefonicznie pod nr 85 661 15 38.

Spotkanie odbędzie się w czwartek (4.11) o godz. 17.00 w Centrum Aktywności Społecznej przy ul. św. Rocha 3 w Białymstoku w sali konferencyjnej nr 104.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

946 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39