Internauci wybiorą najlepsze inwestycje. Zagłosuj na Białystok

2014.09.07 00:00
Niedziela to ostatni dzień, by oddać głos na projekty zasługujące na miano najciekawszych inwestycji które przyczyniły się do rozwoju gospodarki, regionu i mieszkańców Polski Wschodniej w ostatnich dziesięciu latach.
Internauci wybiorą najlepsze inwestycje. Zagłosuj na Białystok
Fot: ESD
Wśród nominowanych inwestycji jest m.in. rewitalizacja Rynku Kościuszki

Konkurs TOP Inwestycje Komunalne Polski Wschodniej wskaże najlepsze inwestycje zrealizowane na terenie pięciu województw: podlaskiego, lubelskiego, warmińsko-mazurskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Redakcja serwisu Portalsamorzadowy.pl wraz z Radą Konsultacyjną konkursu, wytypowała 20 projektów, na które można głosować poprzez stronę www.portalsamorzadowy.pl.

Wśród nominowanych projektów z województwa Białegostoku znajdują się: rewitalizacja Rynku Kościuszki, przygotowanie terenów dla Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz poprawa systemu transportu publicznego.

Intencją organizatora plebiscytu TOP Inwestycje Komunalne Polski Wschodniej jest wskazanie najlepszych praktyk inwestycyjnych zrealizowanych przez samorządy, spółki komunalne lub inne podmioty, nad którymi faktyczne władztwo sprawuje samorząd,
a także docenienie tych, którzy osiągnęli inwestycyjny sukces, dzięki odważnym,
prorozwojowym decyzjom. Konkurs wyróżni te inwestycje komunalne, które najbardziej przyczyniły się do rozwoju gospodarki, regionu i mieszkańców Polski Wschodniej
w ostatnich dziesięciu latach.

Obiekt, który zwycięży w plebiscycie internetowym, otrzyma nagrodę specjalną od czytelników Portalusamorzadowego.pl. Wręczenie nagród nastąpi podczas Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku, który odbędzie się 18-19 września.

Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl

1797 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39