Internetowa Rewolucja w Białymstoku. Darmowe szkolenia dla przedsiębiorców

2011.05.18 00:00
Już 19 maja przedsiębiorcy z Białegostoku będą mogli wziąć udział w darmowych szkoleniach i prezentacjach dotyczących obecności firmy w internecie. Specjaliści pomogą im na miejscu założyć stronę WWW oraz zareklamować ją w sieci. Wszystko to za darmo w ramach akcji edukacyjnej "Internetowa Rewolucja w Trasie".
Internetowa Rewolucja w Białymstoku. Darmowe szkolenia dla przedsiębiorców
Fot: sxc.hu

Samochód Internetowej Rewolucji zatrzyma się na Rynku Kościuszki w Białymstoku na cały dzień. Przedsiębiorcy będą mogli na miejscu założyć bezpłatnie wizytówkę na mapach internetowych, profesjonalną stronę WWW i adres internetowy (domenę) oraz zareklamować się w wyszukiwarce. W ramach każdego spotkania odbędzie się szereg wykładów, np. "Jak stworzyć pierwszą stronę internetową?", "Sprzedaż w internecie - strategia i narzędzia", "Wszystko, co warto wiedzieć o reklamie w wyszukiwarce". Przedsiębiorcy będą mieli też przez cały dzień dostęp do specjalistów zajmujących się budową stron WWW i reklamą w internecie.

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez SMG/KRC, chociaż ponad 89% polskich małych i średnich firm korzysta z internetu, to stronę internetową posiada zaledwie połowa z nich. Z internetu regularnie korzysta już ponad 18 mln Polaków, jeśli danej firmy nie ma w internecie, to nie dociera ona ze swoją ofertą do olbrzymiej grupy osób. W ramach Internetowej Rewolucji każda mała i średnia firma w Polsce może za darmo zarejestrować adres internetowy (domenę), stworzyć pierwszą stronę internetową, umieścić wizytówkę na internetowych mapach, wypróbować kampanię reklamową w sieci oraz dowiedzieć się więcej o obecności online i efektywnym wykorzystaniu internetu w swojej działalności.

Internetowa Rewolucja wystartowała w 2009 r. Do tej pory skorzystało z niej ponad 45 tys. firm. Internetowa Rewolucja w Trasie to kolejny etap akcji Internetowa Rewolucja. Specjalny samochód odwiedzi 18 polskich miast. Białystok jest pierwszym z nich. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymaga jednak wcześniejszej rejestracji na stronie www.DniRewolucji.pl. Tam także można znaleźć wszelkie szczegółowe informacje.

Organizatorami akcji są Google, home.pl i PKPP Lewiatan, a patronat nad nią objęło Ministerstwo Gospodarki.

andy

1094 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39